Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na urodzinach Klary Robert Lewandowski załamany Klara Lewandowska w sukience Burberry
Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na urodzinach Klary
Instagram
Robert ma już imię dla syna?
1/4
Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na urodzinach Klary
Instagram

 

Robert Lewandowski przełamał się i zaczął udzielać wywiadów, w których podsumowuje Mundial. W ten sposób chociaż trochę może odeprzeć atak hejterów, którzy po nieudanych dla Polaków mistrzostwach w Rosji nie zostawili na nim suchej nitki. W niedawnym wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego" Lewandowski tłumaczył, dlaczego nasza drużyna nie dała z siebie wszystkiego.

 

Zobacz także: Robert Lewandowski straci opaskę kapitana? Boniec OSTRO to skomentował!

 

Teraz z kolei Robert Lewandowski udzielił wywiadu dla "Dzień Dobry TVN". W rozmowie z Filipem Chajzerem kolejny raz wrócił do tematu Mundialu. Nie zabrakło też wątków z jego życia prywatnego. Robert Lewandowski zdradził, jak wygląda jego codzienny dzień oraz czy Ania jest w ciąży! Zobacz naszą galerię i dowiedz się więcej!

 

POLECAMY: Aż 3 Polaków na liście największych rozczarowań Mundialu! Kto się na niej znalazł?

2/4
Mat. prasowe

 

Robert Lewandowski opowiedział między innymi o tym, jak radzi sobie z falą hejtu, jaka spłynęła na niego po Mundialu. Piłkarz odniósł się także do plotek, jakoby był najmniej lubianym zawodnikiem w drużynie. Robert Lewandowski przyznał, że przy tak dużej ilości osób nie jest w stanie zaprzyjaźnić się z każdym. Filip Chajzer nie omieszkał także spytać Lewego o to, co myśli o kontrowersyjnym nagraniu Grzegorza Krychowiaka, na którym jego narzeczona wkłada mu palec w... pupę!  Jednak najciekawszy fragment ich rozmowy dotyczył przede wszystkim życia prywatnego Lewandowskich. Robert nie tylko opowiedział  o tym, jak spędzają wolny czas, ale również o... imieniu dla drugiego dziecka!

3/4
Robert Lewandowski załamany

 

Anna dzielnie wspierała swojego męża podczas Mundialu. Niektórzy mieli za złe Lewemu, że zamiast jednoczyć się w porażce z drużyną, on po meczu z Senegalem pobiegł do żony. Robert Lewandowski nie widzi jednak w tym nic złego. W wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" po raz kolejny zapewnił, że to właśnie Ania i Klara są dla niego największym wsparciem i to właśnie przy nich najlepiej odpoczywa i odnajduje spokój. Filip Chajzer sprytnie próbował wyciągnąć od piłkarza informacje na temat drugiego dziecka. Z odpowiedzi Lewego można wywnioskować, że on i Ania faktycznie planują drugą pociechę! Filip Chajzer spytał, czy Robert ma już imię dla drugiego dziecka.

 

- Możemy wymyślić je razem i dlaczego to będzie Filip? - żartował dziennikarz 

- Bardzo ładne imię, ale nie wiem, czy będzie chłopak - przyznał Robert Lewandowski

4/4
Klara Lewandowska w sukience Burberry
Instagram

 

Czy mała Klara niebawem doczeka się rodzeństwa? Zobaczymy!