Robert Lewandowski na Mundialu, mecz z Japonią Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Anna Lewandowska
East News
Padły mocne słowa!
1/4
East News

 

Robert Lewandowski już dawno nie był w takich tarapatach. Po nieudanym występie naszej drużyny na Mundialu to właśnie na niego spadła największa fala krytyki. Dziennikarze sportowi, kibice, a nawet koledzy z kadry - wszyscy mają do niego sporo żalu za to, że rzekomo zajmuje się przede wszystkimi własnymi interesami, zamiast skupiać się na grze. Czarę goryczy przelał artykuł, jaki ukazał się niedawno w "Newsweeku". Dziennikarze oraz osoby związane z piłką nożną nie zostawiły na nim suchej nitki! Oberwało się także Ani Lewandowskiej.

 

Zobacz także: "Wszyscy chcą im dokopać" Lewandowscy stracą popularność przez nieudany Mundial w Rosji?

 

Robert Lewandowski długo znosił tę krytykę z pokorą. Jednak w końcu przerwał milczenie i udzielił naprawdę szczerego wywiadu dla "Przeglądu Sportowego". Teraz z kolei spotkał się z Filipem Chajzerem, któremu opowiedział między innymi o tym, dlaczego polska drużyna nie popisała się na Mundialu. Co jeszcze zdradził w "Dzień Dobry TVN". Zobacz naszą galerię i dowiedz się więcej!

 

POLECAMY: Lewandowski się zbuntował?! Nie wróci do gry, jeśli... postawił sprawę na ostrzu noża!

2/4
Mat. prasowe

 

Robert Lewandowski w "Dzień Dobry TVN"

 

Robert Lewandowski i Filip Chajzer spotkali się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Dziennikarz nie ukrywał, że sam również jest rozczarowany tym, co zaprezentowali nasi piłkarze na Mundialu w Rosji. Robert Lewandowski nawet nie próbował bronić siebie ani swoich kolegów. Szczerze przyznał, że Polacy uśpili swoją czujność i nie dali z siebie wszystkiego.

 

- Wiele rzeczy nie funkcjonowało tak, jak powinno. Było za dużo kombinacji. Powinniśmy lepiej zagrać, ale też jesteśmy tylko ludźmi, też popełniamy błędy. Nie daliśmy rady - przyznał Robert Lewandowski. 

 

Piłkarz przypomniał również, że przed Mundialem w drużynie zdarzyło się kilka kontuzji, które wprowadziły zdenerwowanie i zwątpienie. Co jeszcze zdradził Robert Lewandowski? Zobacz kolejny slajd!

3/4
Robert Lewandowski na Mundialu, mecz z Japonią
East News

 

Po Mundialu w mediach pojawiły się informacje, że Robert Lewandowski nie dogaduje się z resztą drużyny i nie jest zbytnio lubiany w kadrze. Jak do tych plotek odnosi się sam piłkarz?

 

- Wiadomo, że mamy 25 zawodników, sztab, ciężko mieć ze wszystkimi świetny kontakt. To jest nie do zrobienia - odpowiedział enigmatycznie Robert Lewandowski

 

Co jeszcze zdradził Robert Lewandowski?

4/4
Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Anna Lewandowska
Instagram

 

W niedzielnym wydaniu "Dzień Dobry TVN" widzowie zobaczą drugą część wywiadu Filipa Chajzera z Robertem Lewandowskim. Tym razem piłkarz opowie między innymi o swojej rodzinie, a także zdradzi... imię dla drugiego dziecka! Będziecie oglądać?