East News/Instagram
Musicie to zobaczyć!
1/4
East News/Instagram

 

Robert Lewandowski udzielił szczerego wywiadu Filipowi Chajzerowi. Piłkarz opowiedział między innymi o tym, dlaczego polska drużyna nie popisała się na Mundialu. Oprócz tego zdradził także, jak radzi sobie z ogromną falą hejtu, jaka dotknęła nie tylko Roberta, ale również jego najbliższych. Filip Chajzer korzystając z okazji zapytał go również o... głośne nagranie, które pojawiło się niedawno w sieci, a którego bohaterem jest Grzegorz Krychowiak. Jak zareagował na to Robert Lewandowski? Zobacz naszą galerię i dowiedz się więcej! 

 

POLECAMY: Piękny gest Lewandowskich! przekazali pół miliona na szpital dziecięcy!

2/4
Instagram

 

Tuż po powrocie z Mundialu Grzegorz Krychowiak zabrał swoją ukochaną Celię na upragnione wakacje. Para wygrzewała się za granicą. Fani mogli oglądać zdjęcia z ich wyprawy w internecie. W pewnym momencie Celia Jaunat poszła o krok dalej i zamieściła w sieci film, który wzbudził sporo kontrowersji. Widać na nim Grzegorza Krychowiaka, który buduje coś z piasku. W pewnym momencie Celia wsadza mu palec w... pupę! Nie wszystkim spodobało się tak intymne nagranie pary. Na zakochanych posypały się gromy! Jak skomentował to nagranie Robert Lewandowski? Zobacz kolejny slajd!

3/4
Mat. prasowe

 

Filip Chajzer zauważył, że po przegranym Mundialu piłkarze zamiast wyciszyć się i zniknąć nieco z pola rażenia, wystawili się na kolejną falę krytyki. Dziennikarz uznał, że polscy zawodnicy zachowywali się tak, jakby porażka w Rosji nic dla nich nie znaczyła. 

 

- Zobaczyliśmy festiwal bajecznych zdjęć z rajskich wakacji. Wisienką na torcie był palec... właśnie tam. Czy to było potrzebne? - pytał Filip Chajzer.

 

Jak zareagował na to Robert Lewandowski?

 

- Ja nie mogę odpowiadać za social media innych zawodników - odparł Robert Lewandowski.

 

On również został zaatakowany przez hejterów za zdjęcie z wakacji, które pojawiło się na jego Instagramie. Jak się z tego tłumaczy? Zobacz kolejny slajd!

4/4
Instagram

 

- W tym trudnym momencie to był czas dla mnie bardzo ważny [wakacje z rodziną - przyp. red.]. To powoduje, że gdzieś ta głowa trochę odpocznie, to serce będzie mniej bolało. Moja rodzina jest mi najbliższa i w tych trudnych chwilach to właśnie z nimi chcę spędzać czas - zapewnia Robert Lewandowski.