Robert Lewandowski i Ania Lewandowska z córką Klarą Anna Lewandowska nowa fryzura Robert Lewandowski i Ania Lewandowska z Klarą w dniu jej urodzin Robert Lewandowski na treningu Robert Lewandowski, Grzegorz Krychowiak - podczas meczu polskiej reprezentacji
Robert Lewandowski i Ania Lewandowska z córką Klarą
East News
1/5
Robert Lewandowski i Ania Lewandowska z córką Klarą
East News

Robert Lewandowski udzielił wywiadu w "Dzień dobry TVN"! Rozmowa z Anną Kalczyńską odbyła się podczas konferencji Head & Shoulders, na której w poniedziałek Robert pojawił się wraz z Anią. Wyglądali nie jak małżeństwo, a jak rodzeństwo. Ania zachwyciła też oryginalną fryzurą i oczywiście idealną sylwetką. Co o swojej żonie powiedział Robert Lewandowski? Zobacz kolejny slajd!

ZOBACZ: Nawałka zrobił piłkarzom imprezę. Zaszaleli! Szczęsny grał, Lewandowski zatańczył moonwalk Jacksona! "Był królem nocy"

2/5
Anna Lewandowska nowa fryzura
East News

Kobieta zmienną jest, lubię jak Ania jakieś nowości wprowadzi. Ja jestem mężczyzną, który wie, że trzeba o siebie dbać. Z biegiem czasu jestem coraz bardziej otwarty na zmiany - powiedział Robert.

A co odpowiedział, gdy Anna Kalczyńska spytała o Klarę?

Zobacz: Ania Lewandowska szczera do bólu: "Jestem czasem mamą płaczącą ze zmęczenia"

3/5
Robert Lewandowski i Ania Lewandowska z Klarą w dniu jej urodzin
Instagram

Anna Kalczyńska spytała Roberta, co zmieniło się w jego życiu, gdy pojawiła się Klara. Co opowiedział? 

 

Przed Klarą byłem osobą zamkniętą, ciężko było wydobyć ode mnie emocje, ale Klara otworzyła mnie na świat, na ludzi. Z każdym tygodniem jej życia to się pogłębia - powiedział Robert.

 

Piłkarz opowiedział też o zbliżającym się mundialu. Jakie mamy szanse?

Zobacz: „Ewa Farna ratuje każdą sytuację”! Właśnie wydało się kto pomaga Lewandowskim, gdy Klara płacze!

4/5
Robert Lewandowski na treningu
Instagram

Już 19 czerwca Polska zagra pierwszy mecz na Mundialu w Senegalem. Polska kadra przygotowuje się właśnie do turnieju na zgrupowaniu w Arłamowie. Co o Mundialu mówi Robert?

Musimy na boisku pokazać, że jesteśmy lepszą drużyną. Te oczekiwania, presja też na nas wpływają. Jeśli w pierwszym meczu pokażemy się z dobrej strony i wygramy, będzie szaleństwo. Nie jesteśmy faworytami tej grupy, ale nie od dziś gramy w piłkę, trzeba się starać - mówił Robert w DDTVN. 

5/5
Robert Lewandowski, Grzegorz Krychowiak - podczas meczu polskiej reprezentacji
East News

A jak Robert czuje się z opaską kapitana, którą dał mu Adam Nawałka?

- Staram się, żeby atmosfera była jak najlepsza. Każdy jest inny, ma inne podejście do życia, ale na zgrupowaniu jesteśmy rodziną - powiedział Robert.