Robert Lewandowski tańczy, Wojciech Szczęsny gra na fortepianie Wojciech Szczęsny gra na fortepianie Robert Lewandowski tańczy Robert Lewandowski tańczy na imprezie Adam Nawałka z żoną na imprezie
Robert Lewandowski tańczy, Wojciech Szczęsny gra na fortepianie
East News
1/5
Robert Lewandowski tańczy, Wojciech Szczęsny gra na fortepianie
East News

Choć Adam Nawałka słynie z tego, że pilnuje dyscypliny, jest wymagający i nie pozwala piłkarzom na imprezy podczas zgrupowań kadry, raz zrobił wyjątek. I to tuż przed Euro 2016 we Francji. Podczas zgrupowania w Arłamowie, piłkarze walczyli o miejsca w składzie na wyjazd do Francji. Gdy frustracja rosła, a zmęczenie było coraz większe, Adam Nawałka w Arłamowie zorganizował dla piłkarzy imprezę niespodziankę. Piłkarzy nie trzeba było dwa razy namawiać, wszyscy ucieszyli się z tej imprezy i od razu ruszyli do tańca! 

"Zaczęliśmy już czuć frustrację, zmęczenie. I nagle trener mówi: bawcie się! Oczywiście musieliśmy wyznaczyć sobie granice, ale jednocześnie był wielki luz. Mogliśmy się po prostu powygłupiać, potańczyć, pośpiewać", zdradza w książce "Tajemnice kadry" Wojciech Szczęsny.

 

Bramkarz był jednym z tych, którzy mieli odwagę wyjść na scenę i zaprezentować swoje umiejętności. Co zrobił Wojciech Szczęsny? I czym Robert Lewandowski zachwycił kolegów z drużyny? Sprawdźcie kolejne slajdy!

Zobacz: Wojciech Szczęsny komentuje ciążę Mariny. UWAGA! Będziecie potrzebować chusteczek!

2/5
Wojciech Szczęsny gra na fortepianie
YouTube

Wojciech Szczęsny na imprezie zagrał z Rafałem Brzozowskim! Zasiadł przed klawiszami i zagrał hit Eda Sheerana "Thinking Out Loud".

 

Ja grałem, Rafał śpiewał. Skąd umiem? Nauczyłem się grać, by zaimponować przyszłej żonie. W Londynie brałem lekcje. Choć do nowego mieszkania w Turynie jeszcze nie sprowadziłem fortepianu. Śpiewanie? Nie dzięki. To znacznie lepiej robi Marina - wyznał Szczęsny w książce "Tajemnice kadry". 

 

A kto został królem nocy? Robert Lewandowski! Sprawdź szczegóły na kolejnym slajdzie! 

3/5
Robert Lewandowski tańczy
East News

Królem nocy był Robert Lewandowski. Piłkarz zatańczył na środku parkietu układ z kultowego teledysku "Smooth Criminal" Michaela Jacksona. 

"Kopary nam opadły. Znał kroki, moonwalk, kopniaki, obroty. Tylko kapelusza mu brakowało. Ma chłop te kocie ruchy - mówi jeden z piłkarzy w książce "Tajemnice kadry" autorstwa Sebastiana Staszewskiego. 

Taniec przypadł do gustu innemu fanowi muzyki Jacksona - Łukaszowi Fabiańskiemu. A co o show Lewego powiedział Szczęsny?

ZOBACZ: Robert Lewandowski udowodnił, że dla mamy zrobi wszystko! Na jej urodzinach zaśpiewała jedna z największych polskich gwiazd

4/5
Robert Lewandowski tańczy na imprezie
East News

"Już widziałem ten jego taniec, na weselu Roberta i Ani. Nie zgadniecie, kto został królem nocy. Szczególnie, że królową została Anka. Nie mogłem się z tym pogodzić... A mówiąc całkiem serio, to muszę przyznać, że podziwiam odwagę Lewego. I dystans. W Arłamowie było przecież sporo ludzi, a on nie spękał" - zdradził Wojciech Szczęsny.

Na parkiecie pojawił się też Adam Nawałka z żoną. Szczegóły na kolejnym slajdzie!

5/5
Adam Nawałka z żoną na imprezie
East News

Podczas imprezy występ dali też - Kamil Grosicki, Artur Boruc i Sławomir Peszko. 

 

"Umieraliśmy ze śmiechu, bo wyginali się, jakby na scenie spędzili całe życie. Na tej imprezie podziały między nami całkowicie znikły", zdradził jeden z piłkarzy.

 

Sławomir Peszko na scenie pojawił się też sam i zaśpiewał "Przetańczyć z Tobą chcę całą noc" Anny Jantar. Na parkiet zaprosił Adama Nawałkę z żoną, którzy tego dnia świętowali rocznicę ślubu. 

 

"Trener poprosił żonę tańca, wyszli na środek i zatańczyli. Naprawdę ładnie. Stara, dobra szkoła - ocenił Sławomir Peszko w książce.

 

Zaskoczeni? Spodziewaliście się, że nasi piłkarze to tacy tancerze?