Robert Lewandowski, Anna Lewandowska Anna Lewandowska i Robert Lewandowski całują się na Instagramie Anna Lewandowska Anna Lewandowska Anna Lewandowska
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
1/5
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska

Od kilku dni Robert Lewandowski przebywa w Chinach na tournée. Na Instagramie regularnie zdaje relacje ze swojego pobytu. Widać wyraźnie, że Chińczycy oszaleli na punkcie Lewego oraz reszty drużyny Bayern Monachium. Robert Lewandowski spotyka się z fanami i ma ręce pełne pracy, a co w tym czasie robią Ania i Klara? Zobacz na kolejnej stronie!

 

Zobacz: Robert Lewandowski ubezpieczył nogi! Na jaką kwotę? Spadniecie z krzeseł

 

Przeczytaj też: Ania i Robert Lewandowscy dostaną pół miliona złotych za sesję z Klarą?!

2/5
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski całują się na Instagramie
Instagram

Anna Lewandowska nie ukrywa, że bardzo tęskni za Robertem! Ostatnio opublikowała poruszające zdjęcie z ukochanym mężem, które podpisała słowami:

 

Tęsknię za tobą

 

Na szczęście trenerka znalazła sposób na poradzenie sobie z tęsknotą ;). Sprawdź na kolejnej stronie, co teraz robi! 

3/5
Anna Lewandowska

Anna Lewandowska wyjechała na wakacje! Na swoim Insta Story opublikowała zdjęcie z malowniczej miejscowości - na fotografii widać czyste jezioro, otoczone górami. Można też zauważyć, że Annie Lewandowskiej dopisuje dobry humor! Pokazała też, co robi z małą Klarą... Zobacz na kolejnej stronie!

 

Zobacz: Anna Lewandowska zadedykowała swój najnowszy wpis znanej aktorce! Nie uwierzysz, co napisała!

4/5
Anna Lewandowska

Anna Lewandowska spędza czas na spacerach z córeczką! W miejscu, w którym znajduje się trenerka zdecydowanie dopisuje piękna pogoda, która jest idealna na długie wycieczki z wózkiem :)

 

Zobacz więcej zdjęć Ani Lewandowskiej na kolejnej stronie!

5/5
Anna Lewandowska

Jeszcze do niedawna Anna Lewandowska przebywała na Mazurach, gdzie bez wytchnienia trenowała i przygotowywała kolejne przepisy dla swoich fanek.

 

Myślicie, że Robert dołączy do Ani i Klary?