Robert Lewandowski zdradził, jak zmieniło się jego życie po narodzinach Klary Robert Lewandowski Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Klara Lewandowska Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Klara Lewandowska Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
Robert Lewandowski zdradził, jak zmieniło się jego życie po narodzinach Klary
Instagram
1/5
Robert Lewandowski zdradził, jak zmieniło się jego życie po narodzinach Klary
Instagram

Robert Lewandowski zdradził, jak narodziny Klary odmieniły jego życie. Piłkarz zaledwie kilka dni temu pojawił się na zgrupowaniu reprezentacji w Warszawie. Razem z "Lewym" do Polski przyleciały także jego żona i córeczka, która od chwili narodzin jest najprawdopodobniej najpopularniejszym dzieckiem w naszym kraju ;). Mała Klara podbiła serca internautów, którzy zachwycają się każdym zdjęciem na którym dumni rodzice pozują ze swoją córeczką. Fani Ani i Roberta podziwiają ich za to, jak udaje im się połączyć kariery z rodzicielstwem. 

A czy Robert Lewandowski pomaga swojej żonie w opiece nad Klarą? Jak zmieniło się życie sportowca po narodzinach córki? Sprawdźcie na następnej stronie.

Zobacz także: Anna i Robert Lewandowscy przylecieli do Polski i... sprawili wielką radość chorym dzieciom! ZDJĘCIA

2/5
Robert Lewandowski
ONS.pl

Robert Lewandowski w rozmowie z Jarosławem Kuźniarem z programie "Onet rano" zdradził, jak pojawienie się córki odmieniło jego życie. Czy Robert pomaga Ani w opiece nad małą Klarą? 

Sporo się zmieniło w twoim zawodowym codziennym życiu od momentu kiedy Klara jest? Śpisz tak samo? - zapytał Jarosław Kuźniar.

 

U nas sen jest ważny więc akurat muszę się wysypiać, ale nie mam problemów ze wstawaniem w nocy. Wiadomo, że może nie wstaje za każdym razem, ale pomagam, staram się pomagać Ani w tym. Z drugiej strony to są takie chwile, gdzie jak widzisz ten uśmiech, to o wszystkim innym zapominasz. Ja muszę też pamiętać, że sen, regeneracja jest dla mnie bardzo ważny i Ania też o tym wie, też robi wszystko żebym się wysypiał. Nie ma aż tak wielkiego problemu, żebyśmy sobie nie dawali z tym rady- przyznał Robert Lewandowski. 

Piłkarz w pięknych słowach mówił również o swojej żonie. Co jej zawdzięcza? 

Zobacz także: Najsłodszy „arbuzik”, Klara Lewandowska skończyła pół roku! Zobacz jej rozczulające zdjęcia z rodzicami

3/5
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Prowadzący program "Onet rano" zapytał piłkarza o najważniejsze momenty, rzeczy, które sprawiły, że osiągnął tak wielki sukces. Robert przyznał, że wielką rolę miała w tym jego żona Ania...

Co było najważniejszą rzeczą? Ciężko jedną rzecz znaleźć. Myślę, że to jak zostałem wychowany, to jak z Anią szliśmy, bo poznaliśmy się na studiach, zaczęliśmy na tym samym poziomie i razem szliśmy w górę i też dzięki niej jestem w tym miejscu, w którym jestem- przyznał Robert Lewandowski. 

Zobacz także: Nowy etap w życiu Klary! :) Anna Lewandowska: "Codziennie nie jest tak kolorowo"

4/5
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Na Instagramie Roberta pojawia się coraz więcej zdjęć z Klarą, ale piłkarz nie chce zbyt wiele zdradzać ze swojego prywatnego życia ;)

5/5
Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
Instagram/Robert Lewandowski