Anna Lewandowska, Klara Lewandowska  Anna Lewandowska, Klara Lewandowska Anna Lewandowska, Klara Lewandowska Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Klara Lewandowska Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram
1/5
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram

Można było się spodziewać, że Klara Lewandowska, wychowana przez rodziców sportowców, sama szybko zapała miłością do aktywności. I jak się okazuje - już tak się stało! Klara Lewandowska, która niedługo skończy pół roku, ćwiczy ze swoją mamą! Dumna Ania Lewandowska pokazała rozczulające zdjęcie. Znajdziecie je na kolejnych stronach galerii!

 

Zobacz: Już wiemy, do kogo jest podobna Klara Lewandowska! To cała Ania czy może wykapany Robert? ;)

2/5
 Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram

Jeśli ktokolwiek zastanawia się, jakim cudem Anna Lewandowska znajduje czas na treningi, mając małe dziecko, to my znamy odpowiedź...

 

Zobacz: 3 proste ćwiczenia na mięśnie brzucha, które możesz robić w domu

3/5
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram

... po prostu ćwiczy razem z Klarą!

 

- Dobre nawyki należy wyrabiać od najmłodszych lat. Mam nadzieję, że uda mi się zaszczepić Klarze miłość do sportu. Jako zawodowiec muszę przyznać, że trening fitness mimo młodego wieku idzie jej całkiem nieźle, mama nóżka do góry, córeczka nóżka do góry - napisała Anna Lewandowska.

 

Zobacz: „Od zawsze chciałam mieć dziecko”. Anna Lewandowska w poruszających słowach o macierzyństwie, Klarze i największych marzeniach! 

4/5
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska podkreśliła także, że pragnie dawać Klarze jak najlepszy przykład. 

 

Dlatego staram się być wzorem dla mojej córki. I choć jak każda z mam będę uczyła się być dobrym rodzicem przez całe życie, to wiem że należy się nie poddawać i dawać jak najlepszy przykład. Bo cóż jest większym SUKCESEM ŻYCIOWYM niż szczęśliwe i spełnione dziecko, które wspieraliśmy na jego drodze? - napisała.

 

Zobacz: Anna Lewandowska wybrała się na wakacje z Klarą i w Internecie zawrzało! Co tym razem zarzucają jej fanki? 

5/5
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram

A czy wy, tak jak mała Klara, ćwiczycie z Anią? ;)

 

Zobacz: Porady dla początkujących na siłowni