Robert Janowski znika z programu "Jaka to melodia"?
East News
Co mu dolega?
1/5
Robert Janowski znika z programu "Jaka to melodia"?
East News

Ostatnio w mediach pojawiły się niepokojące informacje na temat stanu zdrowia Roberta Janowskiego. Pod koniec 2018 roku artysta trafił do szpitala. Z tego powodu nie mógł odebrać statuetki "Gwiazdy o wielkim sercu" na gali Lwice Biznesu. Zrobiła to za niego żona. Monika Janowska wspomniała o jego problemach ze zdrowiem, jednak nie chciała wdawać się w szczegóły. Co tak naprawdę dolegało byłemu prowadzącemu program "Jaka to melodia"? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej! 

 

POLECAMY: Robert Janowski szczerze o Norbim. "Ja bym się tak nie zachował na jego miejscu"

2/5
Robert Janowski z żoną na Telekamerach 2018
ONS

Na gali Lwice Biznesu obok Moniki Janowskiej zabrakło jej męża. Okazało się bowiem, że chwilę wcześniej Robert Janowski trafił do szpitala. 

 

- To wszystko spadło na nas znienacka. Musieliśmy odwołać sylwestrowe zobowiązania Roberta. Co roku prowadził imprezę, teraz okazało się to niemożliwe. Ostatecznie idziemy na kolację do naszych przyjaciół - mówiła jeszcze niedawno Monika Janowska w rozmowie z "Fleszem".

 

Sam gwiazdor starał się nie komentować tej sytuacji. Jedyny komunikat pojawił się na jego Instagramie tuż po tym, jak Robert Janowski opuścił szpital.

 

- Już w domu 🌞 Ufff!!! Ale od początku...🙂 Byłem w szpitalu prawie 2 tygodnie 😔 Nie wrzucałem zdjęć ,,z kroplówką", choć to bardzo modne ostatnio😉Ech, nigdy za modą nie nadążałem 😅Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim, którzy wiedzieli i nie wygadali 😃Dziękuję Mediom, że pomimo domysłów, nie ,,zrobili" z mojej choroby ,,światowego wydarzenia na miarę walki z klimatem"  - szczerze wyznał Janowski.

 

 

Teraz Robert Janowski postanowił opowiedzieć nieco więcej o swojej chorobie w szczerym wywiadzie. Zobaczcie kolejny slajd!

3/5
Robert Janowski żegna się z Jaka to melodia?!

 

Robert Janowski o swojej chorobie

 

Robert Janowski udzielił szczerego wywiadu dla serwisu dziennik.pl. Opowiedział w nim między innymi o tym, jak poradził sobie z nagłym zwolnieniem z TVP. Robert Janowski powiedział też więcej o swoich problemach ze zdrowiem. 

 

- Nic takiego na szczęście się nie działo, miałem po prostu przejściowe problemy, ale sobie z nimi poradziliśmy. Wszystko jest w porządku - zapewnia Robert Janowski.

 

Artysta zdementował także plotki, jakoby miał problemy ze zdrowiem. Przy okazji pochwalił się, że rzucił palenie.

 

- Ja jarałem fajki, a nie je paliłem. To, że rzucę palenie wydawało mi się po pierwsze niemożliwe z moim charakterem, a po drugie nie chciałem tego robić, bo ja lubiłem całe życie palić. Byłem przekonany, że mi się nie uda i szybko wrócę, a tymczasem to cholerstwo, czyli zamiennik, tak się zadomowiło, że palę trzy razy mniej i jestem z tego bardzo zadowolony - chwali się Robert Janowski.

 

Robert Janowski zapowiada, że już niedługo powróci z nowym programem... Zobaczcie kolejny slajd!

4/5
Robert Janowski żegna się z Jaka to melodia?!

 

Robert Janowski będzie miał nowy program?

 

Robert Janowski w 2018 roku został zwolniony z funkcji prowadzącego "Jaka to melodia". Artysta dowiedział się o tym z... mediów! Jego miejsce zajął Norbi. Okazuje się jednak, że to nie koniec przygody Roberta Janowskiego z telewizją. Być może już niedługo zobaczymy go w nowym programie!

 

- Na razie więcej poza tym, że będzie to program muzyczny, powiedzieć nie mogę. Zajmuję się tym ponad 20 lat, więc to w tej dziedzinie jest moje miejsce - powiedział enigmatycznie Robert Janowski w rozmowie z serwisem dziennik.pl.

 

Zobacz także: Norbi chce zaprosić do "Jaka to melodia" Roberta Janowskiego?

5/5
Robert Janowski komentuje finał roku!

Chcielibyście, aby Robert Janowski wrócił do programu "Jaka to melodia"? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Więcej na temat Robert Janowski