Aneta Wikariak, Hubert Urbański na 18. urodzinach "Wiazaż.pl" Małgorzata Rozenek-Majdan, Hubert Urbański, Aneta Wikariak na 18. urodzinach "Wiazaż.pl" Agnieszka Woźniak-Starak na 18. urodzinach "Wiazaż.pl" Marcelina Zawadzka na 18. urodzinach "Wiazaż.pl" Julia Wieniawa na 18. urodzinach "Wiazaż.pl"
Aneta Wikariak, Hubert Urbański na 18. urodzinach "Wiazaż.pl"
1/12
Aneta Wikariak, Hubert Urbański na 18. urodzinach "Wiazaż.pl"

 

Za nami wielka gala z okazji 18. urodzin zaprzyjaźnionego portalu Wizaz.pl! W praskiej Drukarni spotkały się gwiazdy, influencerki oraz przedstawicielki marek kosmetycznych. Wydarzenie poprowadzili - redaktor naczelna portalu Aneta Wikariak oraz Hubert Urbański.

Podczas gali rozdano wiele statuetek ambasadorkom piękna oraz firmom, które zrewolucjonizowały rynek kosmetyczny. Zobaczcie naszą relację i sprawdźcie kto mógł cieszyć się z nagrody!

 

Polecamy: Gwiazdy na gali z okazji 18. urodzin Wizaż.pl! Tam trzeba było być

 

Głównymi sponsorami wydarzenia były marki Batiste i Long4Lashes. Dziękujemy też partnerom: AA Wings of Color i Remington.

2/12
Małgorzata Rozenek-Majdan, Hubert Urbański, Aneta Wikariak na 18. urodzinach "Wiazaż.pl"

 

Jedną z nagrodzonych gwiazd jest Małgorzata Rozenek-Majdan. Gwiazda zaprezentowała się w czerwonym, oversizowym garniturze, który zaprojektowała Viola Piekut.

3/12
Agnieszka Woźniak-Starak na 18. urodzinach "Wiazaż.pl"

 

Po statuetkę sięgnęła także Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka bardzo zaskoczyła stylizacją, bowiem nie od dziś wiadomo, że preferuje długie, eleganckie suknie. Tym razem postawiła jednak na krótką sukienkę zestawioną z wysokimi kozakami. W każdym razie, wyglądała genialnie!

4/12
Marcelina Zawadzka na 18. urodzinach "Wiazaż.pl"

 

Wśród nagrodzonych przez Wizaz.pl znalazła się także Marcelina Zawadzka. Piękna i stylowa prowadząca "Pytanie na Śniadanie" pojawiła się na urodzinach w czarnej mini.

5/12
Julia Wieniawa na 18. urodzinach "Wiazaż.pl"

 

Powody do radości mogła mieć także Julia Wieniawa! Śpiewająca aktorka odebrała nagrodę w różowej stylizacji, którą zaprojektowała Ranita Sobańska.

6/12
Aneta Wikariak, Red Lipstric Monster na 18. urodzinach "Wiazaż.pl"

 

kolejna statuetka powędrowała do Red Lipstic Monster! Vlogerka od lat z sukcesem prowadzi swój kanał na YouTubie, gdzie inspiruje fanki.

7/12
Magdalena Pieczonka na 18. urodzinach "Wiazaż.pl"

 

Nagrodę odebrała również jedna z najpopularniejszych makijażystek w Polsce - Magdalena Pieczonka. Magda przyjaźni się z wieloma polskimi gwiazdami, bierze udział w programach telewizyjnych, jednak najwięcej czasu poświęca na prowadzenie swojego kosmetycznego kanału na YouTubie. 

8/12
18. urodziny "Wiazaż.pl"

 

Po części oficjalnej odbył się niezapomniany pokaz trendów z minionych 18. lat. Za niezwykłe makijaże odpowiadała marka AA Wings of Colors, natomiast kreatorem fryzur była marka Batiste. O piękny wygląd redaktorek portalu "Wizaż.pl" postarali się styliści marki Remington.

9/12
Gala z okazji 18. urodzin Wizaz.pl
AKPA
10/12
18. urodziny "Wiazaż.pl"

 

Dzięki uprzejmości marki Inter Cars zgromadzeni goście mogli podziwiać nie tylko modelki, ale i piękne motocykle.

Na zakończenie wieczoru zaśpiewała Marta Gałuszewska - zwyciężczyni VIII edycji „The Voice of Poland”.

11/12
18. urodziny "Wiazaż.pl"

 

Gwiazdy i przedstawicielki nagrodzonych firm. 

12/12
18. urodziny "Wiazaż.pl"
Sponsor Główny wydarzenia: Batiste, Long4lashe. Partnerzy AA Wings of Colors, Remington, restauracja N31 oraz Inter Cars.