Ranczo serial
Eastnews

"Ranczo" wraca do TVP! Powstaną nowe odcinki serialu! Ilona Ostrowska zdradziła szczegóły

Ranczo serial
Eastnews

Świetna wiadomość dla wszystkich fanów "Rancza"! Okazuje się, że po kilku latach przerwy powstaną nowe odcinku hitowego serialu TVP! Ilona Ostrowska w jednym z wywiadów opowiedziała o kontynuacji produkcji i zdradziła, kiedy możemy spodziewać się nowych odcinków uwielbianego przez widzów "Rancza"! Czy aktorzy i ekipa serialu wrócili już na plan? Zobaczcie, co powiedziała Ilona Ostrowska, która w produkcji wciela się w główną bohaterkę, Lycy Wilską. 

Wielki powrót serialu "Ranczo"

Serial "Ranczo" przez wiele lat był jednym z największych hitów TVP. Produkcja o perypetiach mieszkańców Wilkowyj była emitowana od 2006 roku, a ostatni odcinek widzowie zobaczyli w listpadzie 2016 roku. Od tamtej chwili wszyscy fani "Rancza" zastanawiają się, kiedy serial wróci na antenę. Co jakiś czas pojawiają się informacje, że produkcja będzie kontynuowana, ale do tej pory wciąż nie wiadomo było, kiedy ruszą nagrania nowych odcinków. Teraz rąbka tajemnicy uchyliła Ilona Ostrowska! Aktorka w rozmowie z reporterką jastrzabpost.pl potwierdziła, że są konkretne plany dotyczące kontynuacji serialu!

Cały czas zdjęcia są przesuwane z różnych powodów, które znamy, ale nie chcemy o nich mówić, natomiast mam wrażenie, że już jesteśmy w ogródku, już witamy się z gąską. Już na przyszły rok, na wiosnę, proszono mnie o zatrzymanie swoich terminów, więc może się to wydarzy- powiedziała w rozmowie z portalem. 

Ilona Ostrowska potwierdziła, że czytała już scenariusz nowych odcinków "Rancza" i podejrzewa, że w nowej odsłonie serialu nie zabraknie żadnego z bohaterów, których poznaliśmy w poprzednich sezonach. Czy nowe odcinki serialu w 2020 roku znajdą się w jesiennej ramówce TVP? Taką mamy nadzieję!

Cieszycie się z powrotu "Rancza"? My bardzo!!

Zobacz także: O kim mowa? Rozpoznaj bohatera serialu "Ranczo" po krótkim opisie! QUIZ

Powstaną nowe odcinki "Rancza".

Serial Ranczo

Ilona Ostrowska zdradziła, że serial będzie kontynuowany.

Jak zmieniły się gwiazdy serialu
East News

 

Więcej na temat Ranczo
Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49