Rafalala o byciu prostytutką
ONS

Rafalala jest męską prostytutką? Komentuje skandal i chwali się chłopakiem

Rafalala o byciu prostytutką
ONS

Postać Rafalali funkcjonuje w branży już od wielu lat. Transseksualna aktorka zagrała kiedyś nawet w teatrze Krystyny Jandy, ale dopiero teraz zrobiło się o niej naprawdę głośno. Wszystko za sprawą porywczego charakteru i awantur z jej udziałem, które żywo komentują internauci. Przypomnijmy: Skandal w telewizji na żywo. Rafalala zaatakowała narodowca

Jednym z najczęściej przewijających się zarzutów pod adresem Rafalali jest ten mówiący o tym, iż transseksualistka jest prostytutką. To właśnie nazwanie jej "męską dziwką" w programie Polsatu wzbudziło w niej taką wściekłość. Postanowiła jednak odeprzeć zarzuty. Rafalala twierdzi, że nigdy nie parała się prostytucją, a obecnie ma bardzo bogatego chłopaka. Wyjaśnia też, że legendy o jej domniemanej profesji wzięły się z roli, którą kiedyś zagrała.
 

Cała sprawa z tym, że jestem dziwką, wzięła się od spektaklu Jandy. Grałam tam prostytutkę i pornogwiazdę, ale to była tylko rola. Kiedyś zrobiłam sobie erotyczne zdjęcia na portal Sexfotka.pl i te zdjęcia krążą po Internecie. To nie są moje profile. Nie jestem taka głupia, żeby anonsować się na portalach i podpisywać się swoim imieniem Rafalala. Nie jestem męską dziwką! Poza tym mam chłopaka, który zarabia miesięcznie 20 tys. zł i nie muszę szukać zarobku - odpiera ataki.


Wierzycie jej?

Zobacz: Szok! Transseksualista z Mam Talent szuka w sieci chętnych na seks za pieniądze

 

Więcej na temat Rafalala
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04