Rafał Maślak i Kamila Nicpoń już po ślubie
Rafał Maślak i Kamila Nicpoń już po ślubie
Instagram
Gratulujemy!
1/7
Rafał Maślak i Kamila Nicpoń już po ślubie
Instagram

 

Co za zaskoczenie! Rafał Maślak w końcu stanął na ślubnym kobiercu! Celebryta wziął ślub ze swoją ukochaną, Kamilą Nicpoń. Młodzi wybrali nietypowy termin. Ich ślub odbył się bowiem... we wtorek! Przypomnijmy, że zaledwie chwilę wcześniej Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka również ślubowali miłość aż po grób wybierając zaskakującą datę. Znajomi Rafała Maślaka pobrali się w czwartek!

 

Zobacz także: Krupińska zaśpiewała podczas swojego wesela! Znamy szczegóły ślubu Pauliny i Sebastiana!

 

Choć Rafał Maślak i Kamila Nicpoń chcieli zachować ten wyjątkowy dzień w tajemnicy, nie do końca im się to udało. Wszystko przez jednego z gości, który nie mógł wytrzymać i pokazał kilka nagrań z tej pięknej uroczystości w sieci. Dzięki temu wiemy również, kto będzie bawił się z Rafałem i Kamilą do białego rana podczas wesela. Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Lipiec 2018 był miesiącem ślubów! Które gwiazdy powiedziały sobie "tak"?

2/7
Instagram

 

Marcin Roznowski, asystent doktora Krzysztofa Gojdzia, nie mógł odmówić sobie przyjemności i podzielił się na Instagramie zdjęciami oraz nagraniami ze ślubu Kamili Nicpoń oraz Rafała Maślaka. Mężczyzna zdradził naprawdę sporo! Na przykład to, gdzie odbywała się ta wyjątkowa uroczystość! 

3/7
Instagram

 

Tuż po ceremonii Rafał Maślak postanowił podzielić się swoim szczęściem z fanami. Na jego Instagramie pojawiło się urokliwe i pełne miłości zdjęcie z Kamilą Nicpoń, pod którymi widnieje dumny napis "moja żona". Przy okazji mogliśmy zobaczyć, jaką suknię wybrała panna młoda na ten wyjątkowy dzień. Musimy przyznać, że Kamila Nicpoń prezentowała się zjawiskowo w długiej kreacji w stylu księżniczki! Zgadzacie się z nami?

4/7
Instagram

 

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń ślubowali sobie miłość aż po grób w plenerze! Ich ślub odbył się w urokliwym ogrodzie. Miejsce, gdzie zasiedli goście, przystrojono białymi kwiatami. Musimy przyznać, że to naprawdę romantyczna sceneria! A kto pojawił się na ślubie, aby życzyć młodym szczęścia i miłości? Zobaczcie kolejny slajd! 

5/7
Instagram

 

Wśród zaproszonych gości dostrzec można było znajome twarze. Rafał i Kamila zaprosili między innymi Julię Wieniawę oraz Macademian Girl. Dziewczyny z chęcią pozowały do zdjęć, którymi również podzieliły się w internecie. 

6/7
Instagram

 

Julce towarzyszył oczywiście jej ukochany, Antek Królikowski! Z pewnością para nie za szybko zejdzie z parkietu!

7/7
Rafał Maślak i Kamila Nicpoń sesja ślubna
Mat. prasowe

 

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń poznali się na planie teledysku do piosenki "Zaczepka" grupy Soleo. Śliczna dziewczyna od razu wpadła w oko Misterowi Polski 2014. Bardzo szybko okazało się, że wiele ich łączy. 

 

- To było półtora roku temu. Jesteśmy razem do dzisiaj. Disco polo łączy ludzi - żartował Rafał Maślak podczas swojej wizyty w studiu "Dzień Dobry TVN" w 2015 roku.

 

Młodym życzymy dużo szczęścia i miłości!

 

 

Więcej na temat Rafał Maślak Kamila Nicpoń