Będziecie mu kibicować?
WIDEO…
TYLKO U NAS! Znamy nazwisko pierwszego uczestnika 4. edycji programu "Agent-Gwiazdy"!

x-news/Materiały promocyjne
Będziecie mu kibicować?
WIDEO…

x-news/Materiały promocyjne
Znamy nazwisko pierwszego uczestnika najnowszej edycji programu "Agent-Gwiazdy"! Już za kilka miesięcy widzowie TVN będą mogli zobaczyć czwartą odsłonę reality-show z udziałem gwiazd. Jak już wiemy, program ponownie poprowadzi Kinga Rusin i jak udało się nam dowiedzieć, właśnie dziś (15 listopada) wszyscy uczestnicy "Agenta" rozpoczęli podróż do miejsca, w którym rozpoczną się nagrania show!
Kogo zobaczymy w 4. edycji programu "Agent-Gwiazdy"? Znamy nazwisko pierwszego uczestnika! Szczegóły na następnej stronie!
Zobacz także: To on wygrał show Agent Gwiazdy 3! Kim jest Michał Mikołajczak?

ONS.pl
W czwartej edycji programu wystąpi Rafał Jonkisz! Przystojny model razem z pozostałymi uczestnikami show wyleciał dziś z Polski na nagrania "Agenta".
Co o nim wiemy? Odpowiedź na następnej stronie.
Zobacz także: Rafał Jonkisz w wieku 13 lat stracił ojca. Jak odnalazł się jako głowa rodziny i jak czuje się teraz, jako celebryta?

2017.06.13 Warszawa
Rafal Jonkisz
FOT WIN/BAR/AF EOS
Rafał Jonkisz jest modelem i Misterem Polski z 2015 roku. Rafał trenuje akrobatykę, a jego zdolności widzowie mogli podziwiać w programie "Mam talent"- Rafał Jonkisz wziął udział w 7. edycji show. Model ma na swoim koncie tytuł wicemistrza świata w show-dance!
Zobacz także: Tak to wyglądało! Rafał Jonkisz z naszą nagrodą specjalną na wyborach Mistera Supranational

Fot. Kamil Piklikiewicz/East News Warszawa 31.01.2017 Pokaz BIZUU – goscie N/z::
Będziecie kibicować Rafałowi? My z pewnością!
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.