Kinga Rusin Rafał Jonkisz na 10. urodzinach Party Rafał Jonkisz na prezentacji butów Deichmann Rafał Jonkisz na pokazie Bizuu
Kinga Rusin
x-news/Materiały promocyjne
Będziecie mu kibicować?
1/4
Kinga Rusin
x-news/Materiały promocyjne

 

Znamy nazwisko pierwszego uczestnika najnowszej edycji programu "Agent-Gwiazdy"! Już za kilka miesięcy widzowie TVN będą mogli zobaczyć czwartą odsłonę reality-show z udziałem gwiazd. Jak już wiemy, program ponownie poprowadzi Kinga Rusin i jak udało się nam dowiedzieć, właśnie dziś (15 listopada) wszyscy uczestnicy "Agenta" rozpoczęli podróż do miejsca, w którym rozpoczną się nagrania show!

Kogo zobaczymy w 4. edycji programu "Agent-Gwiazdy"? Znamy nazwisko pierwszego uczestnika! Szczegóły na następnej stronie! 

 

Zobacz także: To on wygrał show Agent Gwiazdy 3! Kim jest Michał Mikołajczak?

2/4
Rafał Jonkisz na 10. urodzinach Party
ONS.pl

W czwartej edycji programu wystąpi Rafał Jonkisz! Przystojny model razem z pozostałymi uczestnikami show wyleciał dziś z Polski na nagrania "Agenta".

Co o nim wiemy?  Odpowiedź na następnej stronie. 

 

Zobacz także: Rafał Jonkisz w wieku 13 lat stracił ojca. Jak odnalazł się jako głowa rodziny i jak czuje się teraz, jako celebryta?

3/4
Rafał Jonkisz na prezentacji butów Deichmann

Rafał Jonkisz jest modelem i Misterem Polski z 2015 roku. Rafał trenuje akrobatykę, a jego zdolności widzowie mogli podziwiać w programie "Mam talent"- Rafał Jonkisz wziął udział w 7. edycji show. Model ma na swoim koncie tytuł wicemistrza świata w show-dance! 

 

Zobacz także: Tak to wyglądało! Rafał Jonkisz z naszą nagrodą specjalną na wyborach Mistera Supranational

4/4
Rafał Jonkisz na pokazie Bizuu

Będziecie kibicować Rafałowi? My z pewnością! 

Więcej na temat Agent Gwiazdy