Rafał Brzozowski w Tańcu z Gwiazdami
ONS

Nie ustają spekulacje dotyczące listy uczestników "Tańca z Gwiazdami". Pieczę nad wspomnianą listą potencjalnych kandydatów trzyma Nina Terentiew, ale do mediów przedostaje się coraz więcej informacji na temat gwiazd, które prawdopodobnie zobaczymy w programie. Wczoraj informowaliśmy o tym, iż zaproszenie stacji przyjęła gwiazda "Pierwszej Miłości". Przypomnijmy: Aneta Zając wystąpi w Tańcu z Gwiazdami!

Kto jeszcze stanie do walki o Kryształową Kulę? Rozmowy wciąż trwają, ale wyklarowało się właśnie kolejne nazwisko, którego udział jest już w zasadzie przesądzony. Jak donosi dzisiejszy "Fakt", w "Tańcu z Gwiazdami" zobaczymy również Rafała Brzozowskiego. Wokalista po wylansowaniu hitu "Tak blisko" dołączył do grona najpopularniejszych wykonawców w kraju i wielokrotnie już współpracował z Polsatem przy okazji festiwali muzycznych i innych wydarzeń telewizyjnych.

Zobacz: Wiemy kto poprowadzi "Taniec z Gwiazdami" w Polsacie

"Fakt" potwierdził również nasze wcześniejsze doniesienia o udziale w programie Anety Zając. A wy kogo jeszcze widzielibyście w tanecznym show?

Zakochany Brzozowski z nową dziewczyną na rowerach: