Kiedy jesienią zeszłego roku dyrektor programowy TVN obiecał telewidzom, że zobaczą wiosną kolejną edycję "Tańca z Gwiazdami", w show-biznesie zawrzało. Plotkowano o kilku dużych nazwiskach, które miały wziąć udział w show, ale ostatecznie nikt nie przewidział wiadomości, którą podaliśmy jako pierwsi w Polsce, że nową edycję programu wyemituje inna stacja niż TVN. Przypomnijmy: Wraca Taniec z Gwiazdami, ale... nie w TVN!

Reklama

Polsat oficjalnie potwierdził już, że przejął prawa do tanecznego formatu, a to tylko rozwiązało worek spekulacji - które gwiazdy zobaczymy na parkiecie, kto zasiądzie w jury, a kogo będziemy oglądać w roli prowadzących. Na ten moment możemy już odpowiedzieć na jedno z tych pytań.

Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, gospodarzami nowego "Tańca z Gwiazdami" będą Krzysztof Ibisz i Anna Głogowska. Co ciekawe, tancerka zaczynała swoją karierę jeszcze w czasach, gdy program emitował TVN, a ona partnerowała gwiazdom na parkiecie. To jednocześnie koniec złudzeń Katarzyny Skrzyneckiej o wielkim powrocie. Zobacz: Katarzyna Skrzynecka podlizuje się producentom "Tańca z Gwiazdami"

Z naszych informacji wynika, że w show zobaczymy też inne znane już nam z TVN-u twarze. Gwiazdy będą tańczyć i trenować m.in. z tancerzami z grupy "iMove You" czyli Stefano Terrazzino, Pauliną Biernat, Krzysztofem Hulbojem czy Janem Klimentem. Nasze źródło, które potwierdziło nam pojawienie się "TzG" w ramówce Polsatu wyjawia też, że choreografią zajmie się nie kto inny, jak Agustin Egurrola. Na ten moment ciężko powiedzieć, czy na taki krok jurora "Mam Talent" ze zrozumieniem spojrzy Edward Miszczak, bowiem formalnie wciąż obowiązuje go umowa z TVN.

Polsat chce połączyć stare z nowym czyli dać widzom nazwiska, które kojarzą im się z programem i bez których nie wyobrażają sobie show, ale z drugiej strony zaproponować też kilka świeżych twarzy. Anna Głogowska jako prowadząca może niektórych dziwić, szczególnie, że jej występ w tej roli w dwóch edycjach "Got to Dance" nie zyskał entuzjastycznych recenzji, ale tancerka jest pupilką Niny Terentiew, a ta jak wiadomo ma zawsze ostatnie słowo - zdradza w rozmowie z AfterParty.pl osoba związana z produkcją programu.

Krzysztof Ibisz i Anna Głogowska jako para prowadzących to waszym zdaniem dobry pomysł? Sprawdzą się lepiej niż Piotr Gąsowski z Katarzyną Skrzynecką?

Zobacz także

Zobacz: Chcą Sylwię Grzeszczak w "Tańcu z Gwiazdami". Przyjęła zaproszenie?

Reklama

Impreza po zakończeniu ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami":

Reklama
Reklama
Reklama