Aneta Zając wystąpi w Tańcu z gwiazdami. Uczestniczy Tańca z gwiazdami 2014
ONS

Aneta Zając wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"! Zatańczą także...

Aneta Zając wystąpi w Tańcu z gwiazdami. Uczestniczy Tańca z gwiazdami 2014
ONS

Spekulacje związane z udziałem gwiazd w "Tańcu z gwiazdami" nie cichną. W sieci pojawia się coraz więcej nazwisk gwiazd, które rzekomo mają powalczyć o Kryształową Kulę. Dotychczas jedyną, która półoficjalnie potwierdziła udział jest Natalia Siwiec. Z kolei Marta Grycan, Sylwia Grzeszczak i Michał Wiśniewski solidarnie oznajmili, że odmówili propozycji. Przypomnijmy: "Gwiazdy już rozpoczęły treningi"

Polsat finalizuje właśnie listę uczestników show i nie zabrakło na niej gwiazd od lat związanych ze stacją. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, w programie zatańczy Aneta Zając. Aktorka była jednym z głównych nazwisk branych pod uwagę przy tworzeniu listy uczestników od samego początku i po długich namowach zdecydowała się przyjąć propozycję stacji.

Aneta długo rozważała zaproszenie do "Tańca z Gwiazdami". Nie była jednak pewna czy uda się jej pogodzić wszystkie obowiązki z napiętym grafikiem treningów, szczególnie że teraz w jej życiu prywatnym przeprowadzka z Wrocławia do Warszawy. W końcu jednak zgodziła się, uznając, że może to być dobra okazja, aby spróbować czegoś innego, poza aktorstwem - zdradza nam osoba z Polsatu.


Udział potwierdziła nam również menadżerka gwiazdy:

Tak, Aneta wystąpi w nowej edycji "Tańca z gwiazdami" - mówi AfterParty.pl Anna Adamiak z Oxy Management.


Przykład wielu kobiecych gwiazd z przeszłości udowodnił już, że "Taniec z Gwiazdami" może być dobrym początkiem nowego rozdziału w ich życiu.

Nasze źródło związane z produkcją programu (to samo które potwierdziło wykupienie licencji przez Polsat) dodaje też, że wśród gwiazd, którymi zainteresowana jest stacja są również Klaudia Halejcio i Filip Bobek, ale w ich wypadku nie zostały podjęte żadne wiążące decyzje. Na razie trwają negocjacje stawek jakie mieliby otrzymać za odcinek.

Należy pamiętać, że ostatnie słowo należy do Niny Terentiew i to ona ma decydujący głos przy selekcji uczestników. Ciekawe kto jeszcze trafi na jej listę?

Zobacz: Nowa fryzura i mocny makijaż - Aneta Zając zamieniła się w wampa

 

Więcej na temat Aneta Zając Taniec z Gwiazdami
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37