Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Edyta Górniak, obok Rafał Brzozowski
Piotr Molecki/TRICOLORS/EAST NEWS
Newsy

Rafał Brzozowski spędzi majówkę z Edytą Górniak? Co planują?

Rafał Brzozowski spędzić majówkę w samotni Edyty Górniak? Według mediów, gwiazda zaprosiła do siebie muzyka, by poćwiczyć przed Eurowizją.

Życie Rafała Brzozowskiego obfituje ostatnio w doniosłe wydarzenia. Wielkimi krokami zbliża się konkurs Eurowizji, w którym startuje, tymczasem w życiu prywatnym Rafała doszło do wielkich zawirowań. Po ośmiu wspólnych latach gwiazdor rozstał się ze swoją narzeczoną, Anną. Artysta nie ma jednak czasu na zawodową przerwy - musi przecież szlifować formę przed swoim być może najważniejszym występem w życiu. Jak się okazuje, w  trudnym momencie może liczyć na samą Edytę Górniak. 

Edyta Górniak nazwała Rafała Brzozowskiego "jedną z najmilszych osób w show biznesie". Zobaczcie jego reakcję!

Rafał Brzozowski spędzi majówkę z Edytą Górniak?

Edyta Górniak w ostatnim czasie przypomniała o sobie w mediach dzięki swoim kontrowersyjnym wypowiedziom na temat pandemii i zjawisk nadprzyrodzonych. Artystka nie zapomina jednak o swojej drodze zawodowej, od czasu do czasu możemy oglądać ją w programach TVP, a odkąd Rafał Brzozowski okazał się reprezentantem Polski w tegorocznym konkursie Eurowizji, Edyta postanowiła mu pomóc w przygotowaniach. W końcu sama ma na koncie eurowizyjny sukces - z piosenką "To nie ja" w 1994 roku zajęła świetne 2. miejsce!

Okazuje się, że spotkania w trakcie pracy w TVP pozwoliły im się dobrze poznać. Ostatnio Rafał przeprowadził z Edytą długiego live na Instagramie, podczas którego artystka nie szczędziła intymnych wyznań. 

Jak się okazuje, na tym nie kończy się znajomość tych dwojga. Edyta, zdaniem informatora "Pudelka" zdecydowała się zaprosić na całą majówkę Rafała do swojej samotni w górach:

Rafał przyjedzie do Edyty w góry w majówkę. Będą pracować nad jego piosenką na Eurowizję. Edyta sama mu to zaproponowała, bo ma kilka rad, które Rafał mógłby wykorzystać podczas konkursu. Zrobią sobie takie muzyczne warsztaty.

Media szybko skojarzyły to zaproszenie z faktem, iż  Rafał od jakiegoś czasu znów jest samotny... Czy słusznie? Na pewno łączy ich muzyka i konkurs Eurowizji. Oby ta współpraca pomogła Rafałowi, który na razie nie jest faworytem eurowizyjnych znawców.

Zobacz także: Edyta Górniak skomentowała rozstanie Rafała Brzozowskiego z Anną! 

Rafał Brzozowski, jak na razie, nie jest faworytem konkursu Eurowizji. 

Rafał Brzozowski
East News

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski zaskoczyli fanów wspólnym "live'em". 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ala Tracz na Eurowizji Junior 2020
EastNews
Newsy
Eurowizja Junior 2020: Kiedy i gdzie oglądać konkurs w telewizji i online? Szczegóły transmisji
Wszystko o Eurowizji Junior 2020 - kiedy i gdzie oglądać konkurs? Eurowizja Junior 2020 kiedy oglądać, gdzie transmisja?

Już w niedzielę, 29 listopada, finał Eurowizji Junior 2020! Przypomnijmy - rok temu wygrała Viki Gabor, dlatego konkurs po raz drugi odbędzie się w Polsce, dokładnie w siedzibie TVP w Warszawie. Kiedy i gdzie oglądać to wydarzenie? Poznajcie wszystkie szczegóły Eurowizji Junior 2020? Eurowizja Junior 2020 - gdzie i kiedy oglądać? Transmisja w telewizji i online Konkurs Eurowizji Junior 2020 będzie można oglądać na antenach TVP 1 i TVP Polonia w niedzielę, 29 listopada, od godziny 17. Transmisja potrwa ok. 2 godzin, po godzinie 19. poznamy zwycięzcę Eurowizji Junior 2020. WAŻNA INFORMACJA - Eurowizję Junior 2020 będzie można również zobaczyć online - na stronie konkursu na YouTubie - tutaj!  Koncert poprowadzą Ida Nowakowska, Rafał Brzozowski oraz Małgorzata Tomaszewska. Eurowizja Junior 2020 - kto nas będzie reprezentować? Kiedy występ Ali Tracz? Polską reprezentantką jest 10-letnia Alicja Tracz, która została wybrana w programie "Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2020". Młoda artystka zaprezentuje na scenie utwór „I’ll Be Standing”  skomponowany przez Gromee'ego. Alicja zmierzy się z 11 kandydatami z innych krajów, są to: Arina Peszterewa z Białorusi, Valentina z Francji, Sandra Gadelia z Gruzji, Soleá z Hiszpanii, girlsband Unity z Holandii, Karakat Baszanowa z Kazachstanu, Chanel Monseigneur z Malty, Susan z Niemiec, Sofia Feskowa z Rosji, Petar Aničić z Serbii oraz Ołeksandr Bałabanow z Ukrainy. Na scenie Ala Tracz pojawi się jako szósta, a więc w połowie konkursu.  Jak będzie wyglądać występ Alicji Tracz? Na kanale Eurowizji Junior 2020 pojawiły się nagrania z próby! To będzie wielkie show. Czy można głosować na Polskę na Eurowizji Junior 2020? Jak...

Kasia Moś jedzie na Eurowizję 2017, Eurowizja 2017
Newsy
Kasia Moś będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2017! Zobacz wyniki i WYSTĘP zwyciężczyni! WIDEO
To dobry wybór?

Za nami finał polskich preselekcji do Eurowizji 2017! W studiu TVP zaprezentowało się 10 artystów, którzy walczyli o bilet do Kijowa, gdzie 9 i 11 maja 2017 odbędą się półfinały, a 13 maja będzie miał miejsce finał.  Preselekcje poprowadził Artur Orzech. Jak wyglądał finał? Zobacz naszą relację!   Finał polskich preselekcji na Eurowizję 2017 - RELACJA NA ŻYWO   To już koniec wielkich emocji związanych z polskimi preselekcjami! Kasi Moś gratulujemy i już trzymamy kciuki za jej występy podczas półfinału Eurowizji!    Zobacz:  Były łzy i radość! Zobacz zdjęcia Kasi Moś z finałowego koncertu! To ona jedzie na Eurowizję!   Kasia Moś ze łzami w oczach odebrała bilet do Kijowa, gdzie będzie reprezentować Polskę podczas konkursu Eurowizji! Czas na występ piosenkarki!    Kasia Moś na Eurowizji 2017 - występ    22:09 Czas na głosy oddawane przez telewidzów!  Kasia Moś wygrała polskie preselekcje do Eurowizji!!!   22:00 Trwa zliczanie głosów. Jak występy kandydatów do Eurowizji ocenili jurorzy?   Maria Sadowska najwyżej oceniła: 1. Kasia Moś 10pkt. 2. Isabell Otrębus 9pkt. 3. Carmell 8pkt.   Robert Janowski najwyżej ocenił:  1. Kasia Moś 10 pkt. 2. Agata Nizińska 9pkt. 3. Isabell Otrębus 8pkt.   Alicja Węgorzewska najwyżej oceniła: 1. Kasia Moś 10 pkt. 2. Isabell Otrębus 9pkt. 3. Rafał Brzozowski 8pkt.   Włodek Pawlik najwyżej ocenił:  1. Kasia Moś 10 pkt.  2. Isabell Otrębus 9 pkt.  3. Rafał Brzozowski 8 pkt.   Krzesimir Dębski najwyżej ocenił: 1. Kasia Moś 10 pkt 2. Isabell Otrębus 9pkt. 3. Carmell 8 pkt   21: 54 Na scenie Michał Szpak ! Artysta prezentuje swój hit, który wykonał podczas Eurowizji 2016! Przed nami Michał...

Renata Wolkiewicz w czarnych włosach
Newsy
Gwiazda rosyjskiego "The Voice" Renata Wolkiewicz chce jechać na Eurowizję. Posłuchaj jej konkursowej piosenki!

Renata Wolkiewicz to trzecia artystka, która zaprezentowała już piosenkę, z którą chciałaby pojechać na konkurs Eurowizji 2016. "United for Love" to oficjalna piosenka Wolkiewicz na 61. Konkurs Piosenki Eurowizji – Sztokholm 2016. Oprócz Renaty, swoje propozycje zaprezentowali na razie Michał Szpak oraz Kasia Nova. Kim jest Renata Wolkiewicz?  Renata Wolkiewicz pochodzi z Lublina, ale od sześciu lat na stałe mieszka w Rosji. Popularność zdobyła za sprawą programu " Golos" - rosyjskiej edycji "The Voice". Ostatecznie w grudniu 2015 roku dotarła do finału programu. Wolkiewicz jest absolwentką wokalistyki na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Jak to się stało, że mieszka w Rosji? Pojechała tam poprowadzić warsztaty gospel i miejscowy pastor poprosił by została... Renata Wolkiewicz zgłosiła się do polskich preselekcji ze swoim debiutanckim singlem "United For Love". Autorami piosenki są małżeństwo Grzegorz Kloc (muzyka) i Olga Pruszkowska-Kloc (tekst). Oboje są współautorami największych przebojów grupy Sixteen. Co ciekawe, w 1998 roku grupa Sixteen reprezentowała Polskę podczas konkursu Eurowizji z piosenką "To takie proste"  i zajęła 17. miejsce. Jednak to, czy Renata i inni kandydaci wezmą udział w polskich preselekcjach będzie zależało od komisji TVP, która wybierze kilku artystów - ich listę poznamy już 16 lutego. Finał preselekcji odbędzie się 5 marca.   Posłuchaj piosenki zgłoszonej na konkurs Eurowizji przez Renatę Wolkiewicz.   A jak podobają Wam się pozostałe dwie piosenki zgłoszone do preselekcji na Eurowizję 2016? Michał Szpak startuje z "Color of your life".   Kasia Nowa na konkurs...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner