Nie uwierzycie, jakim autem jeździ Radzimir Dębski! Kochamy go za to:)


Radzimir Dębski jeździ Fiatem 125p! Paparazzi przyłapali muzyka na ulicach Warszawy w oryginalnym czerwonym aucie. Radzimir w towarzystwie swojej partnerki jeździł stylowym samochodem, o którym w jednym z wywiadów mówił, że jest "bandziorem".
Mam pięknego bandziora, czyli dużego Fiata. Jest trochę starszy ode mnie, ale trzyma się lepiej niż ja. I fejm na mieście, i powodzenie u dziewczyn też ma większe ode mnie - przyznał w rozmowie z logo24.pl
Sprawdziliśmy ceny podobnych aut i jak się okazuje, ceny niektórych modeli sięgają nawet... 99 tysięcy złotych!
Zobaczcie, jakim autem jeździ Radzimir Dębski.
Zobacz także: Radzimir Dębski na motocyklu w Warszawie. Wygląda bosko!





Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.