Radosław Majdan w wyjątkowym wywiadzie z okazji 50. urodzin
TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News
Newsy

Radosław Majdan w wywiadzie dla "Party" z okazji 50. urodzin! Mówi o byłych żonach: "Mam nadzieję..."

Z okazji 50. urodzin Radosław Majdan podsumował swoje życie. Zdradził między innymi dlaczego wygrzeczniał u boku Małgorzaty Rozenek-Majdan i czy żałuje swoich dwóch poprzednich małżeństw!

Radosław Majdan kończy 50 lat! Z tej okazji udzielił szczerego wywiadu "Party", w którym podsumował swoje dotychczasowe życie. Piłkarz do tej pory chętnie wypowiadał się na temat swojej ukochanej żony Małgorzaty Rozenek-Majdan oraz syna Henia i ich obecnego życia, ale do przeszłości nie chciał wracać. Tym razem jednak zrobił wyjątek i po raz pierwszy zabrał głos w sprawie m.in. swojego burzliwego małżeństwa z Dodą. Czy po latach żałuje tej relacji? W rozmowie z "Party" Majdan zdradził też, dlaczego tak późno został ojcem i jak wyglądała jego pierwsza randka z żoną!

"Miłość, seks i pandemia": Małgorzata Rozenek o intymnych scenach w filmie! Radosław Majdan był zazdrosny?!

Radosław Majdan dostał od żony wyjątkowy prezent na 50. urodziny!

Dokładnie 10 maja Radosław Majdan zdmuchnie 50. świeczek na urodzinowym torcie. W rozmowie z "Party" piłkarz przyznał, że początkowo chciał urządzić z tej okazji huczną imprezę. Planował zaprosić tłum gości do klubu, w którym zagrają prawdziwi rock’n’rollowcy, czyli przyjaciele Majdana z zespołów IRA i Lady Pank. Niestety, ta wizja prawdopodobnie się nie ziści. Majdan wyznał bowiem, że wybuch wojny w Ukrainie odebrał mu energię do dobrej zabawy. Mimo to mają już z żoną Małgorzata Rozenek-Majdan swoje plany na ten dzień. Okazuje się, że Małgorzata przygotowała dla niego rewelacyjną niespodziankę! Jaką?

- Tak szczerze, to nie mam pojęcia, czy i teraz przypadkiem niczego nie knuje za moimi plecami (śmiech). Wiem natomiast, że z okazji 50. urodzin zabiera mnie do Miami na wyścig Formuły 1, której jesteśmy jeszcze większymi fanami po serialu „Formuła 1: Jazda o życie”. W dodatku będzie to wyjazd tylko we dwoje, więc zapowiada się nam fantastyczna, trochę przedłużona randka - zdradził "Party" Majdan.

Piłkarz podkreśla, że 50. urodziny są dobrą okazją, by dokonać podsumowań, choć on sam zawsze uciekał od robienia bilansów. Śmieje się, że kryzys wieku średniego mu nie grozi. Jest teraz bowiem nie tylko mężem, ale także ojcem i to pozwala mu spojrzeć na życie z zupełnie innej perspektywy. Narodziny synka Henia bardzo go zmieniły - ustawiły Majdanowi priorytety i uruchomiły dodatkowe pokłady miłości, czułości i wrażliwości. Dlaczego został ojcem tak późno? 

- Tak się po prostu ułożyło. Fundamentem tego, że jestem szczęśliwym i spełnionym tatą, mężem, jest suma moich przeżyć. Zawsze brałem z życia garściami. Miałem czas rock’n’rolla, imprez i zagranicznych wojaży. W moim przypadku ojcostwo przyszło może i późno, ale za to bardzo świadomie – przyznaje piłkarz.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek przyłapana na joggingu. Uwagę zwraca ultra droga saszetka Gucci!

Radosław Majdan żałuje małżeństwa z Dodą?

Radosław Majdan wyznał też, czy jest coś, czego w życiu żałuje. Kiedyś piłkarz powiedział, że stara się w życiu niczego nie żałować. Czy tak jest też w przypadku jego poprzednich małżeństw? Przed ślubem z Małgorzatą Rozenek-Majdan był dwukrotnie żonaty. 15 lat temu cała Polska mówiła zaś o jego burzliwym rozwodzie z Dodą. Jaką naukę wyciągnął z przeszłości?

- Każde z tych małżeństw czegoś mnie nauczyło. I każde z nich jest zamkniętym rozdziałem. Już dawno jestem w innym świecie. Moja rodzina wypełnia mi całe życie, nie mam potrzeby rozpamiętywania przeszłości, zastanawiania się, czy jej żałuję, czy nie. Przecież mówienie o tym nie sprawi, że będę mógł coś zmienić. Kiedy mój syn się do mnie uśmiecha, wiem, że wszystkie zdarzenia z mojego życia prowadziły właśnie do tej chwili. Warto było czekać. Mam nadzieję, że obie moje byłe żony są lub będą równie szczęśliwe jak ja jestem teraz w moim małżeństwie.

Życie Majdana odmieniło się, gdy poznał swoją obecną żonę. Piłkarz śmieje się, że przy Małgorzacie bardzo wygrzeczniał. Ale nie była to wcale megaprzemiana, która dużo go kosztowała. Po prostu zdał sobie sprawę z priorytetów. Gdy się poznali, Małgosia miała dwójkę dzieci. Radosław powiedział jej, że może mu zaufać i słowa dotrzymał. Jak wyglądała ich pierwsza randka?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
m_rozenek/Instagram

Zobacz także: Małgorzata Rozenek cała na beżowo przemierza Warszawę. Tak relaksowała się w butiku

Radosław Majdan o pierwszej randce z Małgorzatą Rozenek. "W trzecim dniu znajomości powiedziałem Małgosi, że ją kocham"

Na początku znajomości Majdana i Rozenek mało kto wierzył, że im się uda. Okazało się jednak, że już od pierwszego spotkania między parą iskrzyło.  

- Szybko znaleźliśmy wspólny język, śmialiśmy się z tych samych żartów. W trzecim dniu znajomości powiedziałem Małgosi, że ją kocham! (...) bo w drugim by mi nie uwierzyła (śmiech). To, co się między nami zadziało, było niewiarygodne. To było jak rażenie piorunem. Wiedziałem, że to jest ta osoba. Pamiętam naszą pierwszą randkę. Pojechałem po nią wystrojony, a Małgosia wyszła w dżinsach, luźnej bluzie i skwitowała: „Przecież to nie randka!”. Potem zaproponowała, żebyśmy pojechali do mnie - wspomina Radosław.

Majdanowi spodobała się ta jej szczerość.

- Nie było w tym żadnej gry. Siedzieliśmy, jedliśmy kolację i śmialiśmy się przez kilka godzin. Nawet przez moment nie było niezręcznie. Od tamtego wieczoru spędzaliśmy ze sobą niemal każdą chwilę, bo zaiskrzyło między nami bardzo mocno - zdradza Majdan.

Jak Radosław Majdan dogaduje się z starszymi synami żony? Jakie marzenia jeszcze chciałby spełnić? 
Cały wywiad z piłkarzem przeczytasz w nowym "Party".

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na okładce

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zostali małżeństwem we wrześniu 2016 roku. Piłkarz przyznaje, że jako para przeszli wiele trudnych chwil, m.in. starania o dziecko i nieudane próby in vitro. Nie wyobraża sobie jednak, że drugą połowę życia mógłby spędzić z kimś innym.

Ślub Rozenek i Majdana - zdjęcia

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w studiu "Dzień Dobry TVN" śmieją się
Bartosz Krupa/East News
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, jak ojcostwo zmieniło jej męża Radosława Majdana! Te słowa chciałby usłyszeć każdy facet!
Wywiad z Małgorzatą Rozenek-Majdan z Party. Jak Radosław Majdan radzi sobie w roli ojca?

Nowy dom, zawód i pomysł na biznes – Małgorzata Rozenek-Majdan odhacza kolejne punkty na liście marzeń. A przecież jej najmłodszy syn Henio nie skończył jeszcze roku! Jak gwiazda radzi sobie z takim tempem i czy naprawdę wszystko jej się udaje? Gwiazda udzieliła niedawno magazynowi "Party" wywiadu, w którym zdradziła m.in. jak ojcostwo zmieniło jej męża Radosława Majdana i wpłynęło na ich małżeństwo. Opowiedziała też o swojej współpracy z Patrykiem Vegą i kolejnych filmowych projektach, jakie razem szykują. Co jeszcze planuje? Przeczytajcie cały wywiad z gwiazdą! Małgorzaty Rozenek-Majdan o życiu w pandemii Trwająca już ponad rok epidemia koronawirusa  sprawiła, że wiele karier stanęło w miejscu. Ale jej to nie dotyczy. Kilka miesięcy temu Małgorzata Rozenek-Majdan zadebiutowała jako aktorka. Zagrała już w dwóch filmach: u Patryka Vegi i w komedii romantycznej, a wkrótce wejdzie na plan kolejnej produkcji . Na dodatek w lutym w sprzedaży pojawiła się jej kolekcja ubrań. Nie będę przepraszać, że chcę próbować nowych rzeczy. Spełniam swoje marzenia i nie boję się sięgać po więcej – mówi Rozenek- Majdan. Największe z nich już zrealizowała – latem została po raz trzeci mamą. Jak macierzyństwo ją zmieniło? Mamy trzecią falę koronawirusa. Wielu ludzi w show-biznesie straciło pracę, inni mają jej mniej niż wcześniej. A ty? Nie zwalniasz tempa. Miniony rok był trudny dla świata. My też musieliśmy odnaleźć się w nowych warunkach i sytuacji, która zapanowała w życiu każdego. Dzięki temu, że świat się zatrzymał, trzy miesiące spędziliśmy wyłącznie ze sobą. Jesteśmy rodziną, która jest sobie niezwykle bliska. Potem urodził się Henio, więc czas, który dla wielu był dramatyczny, dla nas był pełnią szczęścia....

Małgorzata Rozenek-Majdan o rodzinie
Instagram
Newsy
Małgorzata Rozenek w szczerym wywiadzie o rodzinie, planach na 2022 rok i budowie domu! 
"Nigdy nie planowałam dużej rodziny, ale im dłużej jestem mamą, tym lepiej widzę, że to po prostu coś pięknego" - mówi Małgorzata Rozenek-Majdan w nowym "Party"

Ten rok kończy z przytupem! W grudniu Małgorzata Rozenek-Majdan (43) otworzyła swój pierwszy butik w Warszawie, ruszyła z nowymi projektami w swojej fundacji ds. in vitro, zakończyła zdjęcia do szóstego sezonu „Projekt Lady”. Po intensywnym okresie postanowiła wypocząć i z mężem Radosławem Majdanem oraz synami: Stanisławem, Tadeuszem i Henrykiem wyjechali do Tajlandii, gdzie spędzili święta i planują sylwestra. Zanim jednak Małgorzata wsiadła do samolotu, udzieliła nam szczerego wywiadu!  Małgorzata Rozenek-Majdan świętowała Wigilię w połowie grudnia!  Jak to się stało, że w tym roku Wigilię świętowałaś 14 grudnia? Moi rodzice zapytali mnie, czy nie miałabym nic przeciwko, gdyby w tym roku wyjechali na święta. Początkowo ten pomysł mnie zdziwił, bo mam totalnego bzika na punkcie świąt i nie wyobrażałam sobie spędzenia ich bez rodziców, ale potem pomyślałam, że w tej sytuacji można mieć ciastko i zjeść ciastko. Uznaliśmy, że i my wyjedziemy na święta za granicę, a prawdziwą Wigilię zorganizujemy wcześniej. I jak było? Tak jak zawsze. Jesteśmy tradycyjną rodziną. Mamy 12 potraw, sianko pod obrusem, talerz dla wędrowca. Zawsze śpiewamy kolędy i łamiemy się opłatkiem z każdym członkiem rodziny, również czworonożnym. Uważam, że w świętach najpiękniejsza jest ta ich niezmienność, zawsze wyglądają tak samo. Daje mi to poczucie bezpieczeństwa. Ważny dla mnie moment to ten, gdy mój tata składa wszystkim życzenia i mówi na koniec: „Żebyśmy za rok wszyscy spotkali się w tym samym gronie przy tym samym stole”.  Przed wyjazdem wzięliście udział w sesji świątecznej, która wywołała w mediach sporo emocji. Chodziło o zdjęcie, którym Radosław pochwalił się w sieci. Zabrakło na nim...

Małgorzata Rozenek w kwiecistej sukience i Radosław Majdan pod szpitalem
Newsy
Malgorzata Rozenek przytyła w ciąży 20 kilogramów. Radosław Majdan: "Dla mnie jest piękna! Martwiłbym się, gdyby teraz była szczupła"
Malgorzata Rozenek przytyła w ciąży 20 kilogramów. Radosław Majdan: "Dla mnie jest piękna! Martwiłbym się, gdyby teraz była szczupła"

To najbardziej wyczekiwane dziecko polskiego show-biznesu. „Dzidziuś Majdana”, jak określa go pieszczotliwie dumny tata, doczekał się już nawet własnego hashtagu na Instagramie. Synek Radosława Majdana (48) i Małgorzaty Rozenek-Majdan (41) ma przyjść na świat przez cesarskie cięcie na początku czerwca. Ostatnie tygodnie przed porodem cała rodzina spędziła na Mazurach i w Międzyzdrojach. – Ten czas upłynął nam bardzo spokojnie. Cieszyłem się, że Małgosia zwolniła i skoncentrowała się  na dziecku – przyznał w rozmowie z „Fleszem” Majdan. Żartował, że to ostatnie chwile względnego spokoju przed wielką rewolucją w ich życiu. – Niedługo znowu będziemy wstawać o szóstej rano i znowu przypomnimy sobie bajki, które oglądaliśmy, kiedy Tadzio był maluchem – wyznał Radosław. Na początku maja cała rodzina wróciła do Warszawy, a Małgorzata z podwójną energią zabrała się do wicia gniazdka i ostatnich przygotowań domu przed powitaniem dzidziusia. Jak się czuje w końcowych dniach trzeciej ciąży? Zobacz także:  Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie w skąpej stylizacji, a fanka pisze: "Chyba każda kobieta chciałaby tak wyglądać"! CIĄŻOWE BLASKI I CIENIE  Na wrzucanych na Instagram zdjęciach Małgorzata wygląda perfekcyjnie. Promienieje blaskiem charakterystycznym dla oczekującej dziecka mamy. Do tego otwarcie przyznaje, że doskwierają jej typowe w końcowym etapie ciąży dolegliwości. Przytyła 20 kilogramów i ten nadprogramowy ciężar daje jej się we znaki. „Ostatni miesiąc to jest taki czas, kiedy puchnie się najbardziej, kiedy najciężej jest chodzić. (...) Jest mi po prostu ciężko, jestem trzy razy większa niż normalnie”, mówiła w...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik