Syn Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana nie ma jeszcze profilu w mediach społecznościowych, ale nie przesadzimy, mówiąc, że już jest gwiazdą Instagrama. Fani prezenterki telewizyjnej i eksperta sportowego uwielbiają oglądać sesje i nagrania z Heniem w roli głównej. Chłopiec wręcz rośnie na oczach internautów. Czasem jednak publikowane przez parę celebrytów materiały z udziałem malucha wywołują kontrowersje. Pod ostatnim wideo wybuchła burza w komentarzach.

Reklama

Radosław Majdan rozpieszcza Henia prezentami

Niedawno Radosław Majdan opublikował na swoim Instagramie nagranie, na którym pokazał, jak bawi się ze swoim synkiem. Były piłkarz obdarował Henia całą torbą różnych zabawek. Następnie zabrał się z dzieckiem za układanie zestawu. Z czasem dołączył do nich też zainteresowany buldog angielski George.

Zobacz także: Już wiadomo, o czym będzie nowy program Małgorzaty Rozenek. Szykuje się prawdziwy hit?

Radosław Majdan
Instagram/@r_majdan
To nasza ulubiona zabawa z Heniem. (...) Ta zabawa uczy go również cierpliwości i empatii. A dla mnie jest to cudowny czas spędzony z moim synkiem, który jest szczęśliwy
— napisał Radosław Majdan.

Nie wszystkim jednak spodobała się taka reklama na profilu gwiazdora. Część internautów zwróciła uwagę na przechwalanie się luksusem. Jedna z użytkowniczek stwierdziła, że mnóstwo dzieci nie wychowuje się w takich warunkach, jakimi może cieszyć się Henio.

Radosław Majdan
Instagram/@r_majdan
No cóż, chłopczyk śliczny, tylko po co chwalić się całymi torbami, pewnie darowanymi przez markę, nie wystarczyło pokazać jednego pudełka? Dzieci z innych rodzin nie dostają naraz tylu pudełek tej samej firmy, trochę skromności by nie zaszkodziło.
Właśnie, dla mnie bez sensu — ktoś, kogo stać, dostaje za darmo, a my, zwykli mamy bulić.
No, jak bym dostawała za darmo, to też by była super zabawa.
Radosław Majdan
Instagram/@r_majdan

Pod wpisem pojawiły się też komentarze fanów, którzy stanęli w obronie Radosława Majdana. Internauci przypomnieli, że najważniejsze jest szczęście dziecka i jeśli kogoś irytują treści publikowane przez gwiazdy, nie ma obowiązku śledzenia ich w mediach społecznościowych.

Zobacz także
Nie wiadomo, czy Henio, czy tato lepiej się bawi.
Radku, mamy identyczny etap w życiu. Wiem, jaka to radość, tym bardziej, jeśli marzysz o tym latami... Jesteście fantastycznymi rodzicami.
Nie rozumiem, po co tyle jadu i zazdrości. To ich Instagram, ich konto prywatne, więc wstawiają to, co im odpowiada. Nikogo tu nie trzyma się na siłę. I czy dostali za darmo, czy kupili, a nawet jak ukradli, to nie nam oceniać, ludzie.
Radosław Majdan
Instagram/@r_majdan

Zobacz także: Radosław Majdan zostawił Małgorzatę Rozenek i wyjechał. Nie odbiera telefonu

Reklama

Dzień bez dramy to dzień stracony. Ta rodzina coś o tym wie. Niedawno Małgorzata Rozenek pokazała nagranie, które wywołało kontrowersje wśród internautów. Obserwujecie rodzinę gwiazd w mediach społecznościowych?

Radosław Majdan
Instagram/@r_majdan
Reklama
Reklama
Reklama