Gdy media obiegła wieść, że Małgorzata Rozenek została zwolniona z "Dzień Dobry TVN", szybko pojawiła się informacja, że gwiazda otrzyma nowy program. Przez ostatnie miesiące było wiele spekulacji na temat nowego projektu prezenterki, ale teraz w końcu wszystko stało się jasne. Stacja TVN właśnie przekazała, że Małgorzata Rozenek będzie gwiazdą programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Poznajcie szczegóły nowego show gwiazdy TVN.

Reklama

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Nowy program Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek ma na swoim koncie mnóstwo hitowych programów w stacji TVN, m.in. "Perfekcyjna pani domu", czy "Rozenek cudnie chudnie". Teraz przyszedł czas na kolejny projekt - "Pokonaj mnie, jesli potrafisz". Według informacji przekazanych przez stację TVN, zdjęcia do nowego show gwiazdy wystartowały kilka dni temu.

WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pozuje na fotelu. Fani patrzą tylko na jej buty

Na czym zatem będzie polegał nowy program Małgorzaty Rozenek? Jak się okazało, sześciu mężczyzn rzuci żonie Radosława Majdana ekstremalne wyzwania. Przed gwiazdą niezwykle emocjonujące miesiące na planie programu, a w tym mordercze treningi i setki godzin spędzonych na przygotowaniach do emocjonujących pojedynków.

- W najbliższych miesiącach to hart ducha, skupienie, motywacja, a momentami nawet brawura staną się jej codziennym niezbędnikiem. Sześciu mężczyzn rzuci jej ekstremalne wyzwania. [...] Mężczyźni ci stają się równocześnie jej rywalami i również muszą sprawdzić się w wybranej dyscyplinie. Co ważne, ma być ona odległa od wykonywanego przez nich zawodu czy rodzaju uprawianego sportu. Oboje mają tylko cztery tygodnie na przygotowanie się do ekstremalnego i zupełnie nowego dla siebie zadania. Wspierają ich w tym eksperci – psycholog sportowy oraz wykwalifikowani trenerzy. Po tygodniach morderczych treningów, setkach godzin spędzonych na ćwiczeniach w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, przygotowań bez żadnej taryfy ulgowej, stają do emocjonującego pojedynku - czytamy w komunikacie stacji TVN.

Artur Szczepanski/REPORTER

Zobacz także: Rodzina Majdanów znów się powiększyła. "Zaczynamy wspólne życie"

Zobacz także

Po oficjalnym komunikacie stacji TVN, Małgorzata Rozenek zamieściła post na swoim Instagramie dotyczący właśnie jej nowego programu.

- No to zaczynamy ???????? Pokonaj mnie jeśli potrafisz ???????????? #beatmeifyoucan ???? sześć ekstremalnych wyzwań, sześciu facetów, sześć miesięcy katorżniczej pracy. Czy wygram? Nawet nie wiem, czy ukończę. Czy dam z siebie wszystko? Hell yeah ???????????????? to nie jest tylko nowy program, to nowe życie???? bo kiedy myślisz- już nie dam rady, wtedy dopiero zabawa się zaczyna ???????? @tvn.pl lecimy ???????????? - napisała gwiazda.

Reklama

Nowy program żony Radosława Majdana ma mieć 6 odcinków, a jego premiera zaplanowana jest na wiosnę 2024. Szykuje się prawdziwy hit? Będziecie oglądać nowy program stacji TVN, w którym w roli głównej zobaczymy Małgorzatę Rozenek?

Pawel Wodzynski/East News
Reklama
Reklama
Reklama