Radosław Majdan w kilka dni stracił 7 mln złotych Radosław Majdan Małgorzata Rozenek w czarnej stylizacji Radek Majdan
Radosław Majdan w kilka dni stracił 7 mln złotych
1/4
Radosław Majdan w kilka dni stracił 7 mln złotych

 

Radosław Majdan w zaledwie kilka dni zyskał, a potem stracił prawdziwą fortunę! Jak informuje portal money.pl mąż Małgorzaty Rozenek chodzi o 7 milionów złotych. Jak do tego doszło?

Pod koniec czerwca na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych zadebiutowała spółka Vabun, której współwłaścicielem jest właśnie mąż gwiazdy TVN. Para razem świętowała sukces marki, która już po debiucie odnotowała ogromne wzrost cen akcji. Jak podaje money.pl cena akcji wzrosła najpierw o 130 proc., a później o kolejne 50 proc.

Niestety, później nie było tak różowo...

Co się stało i jak całą sytuację komentuje sam Radosław Majdan? Jego komentarz może Was zaskoczyć! 

 

Zobacz także: Radek Majdan zadebiutował na giełdzie! Jak zatem wyglądała Małgorzata? Jak milion dolarów!

2/4
Radosław Majdan

 

Okazuje się, że po świetnym debiucie wartość akcji spółki spadła. 

Wartość akcji celebryty i początkującego biznesmena spadła w nieco ponad tydzień z 13 do 6 mln zł i do teraz utrzymuje się mniej więcej na tym samym poziomie - czytamy na portalu money.pl.

Jak całą sprawę komentuje Radosław Majdan? 

 

Zobacz także: Radosław Majdan o swoim pierwszym spotkaniu z dziećmi Małgorzaty Rozenek nie umie mówić spokojnie... Co wyznał w wywiadzie?

3/4
Małgorzata Rozenek w czarnej stylizacji
ONS.pl

 

Radosław Majdan nie obawia się jednak o dalsze losy spółki. W rozmowie z portalem money.pl przyznał, że wierzy w sukces marki. 

Nie mam żadnych obaw. Ostatni tydzień to uspokojenie notowań i coraz mniejsza amplituda wahań - ocenia Radosław Majdan. Cena obecnie stabilizuje się na określonym poziomie, gdzie popyt i podaż znalazły równowagę. Cieszy euforia, bo świadczy o ogromnym zaufaniu do spółki i do mojej osoby. Mam nadzieję, że w dłuższym terminie przebijemy ostatnie szczyty. 

4/4
Radek Majdan