Quebonafide - czego o nim nie wiecie?

Quebonafide zawiesza swoją działalność muzyczną! "Jestem kompletnie zdruzgotany!"

Quebonafide - czego o nim nie wiecie?

Śmierć Maca Millera wstrząsnęła całym światem rapu, do którego zalicza się m.in. polski raper Quebonafide. Quebo szczególnie przejął się śmiercią Millera, ze względu na to że w swojej twórczości bardzo się nim inspirował. (Nie żyje były chłopak Ariany Grande, Mac Miller. Miał 26 lat)

Moja największa inspiracja. Postać, bez której nie byłoby w moim życiu tego wszystkiego co jest teraz. Chciałbym, żeby każdy kto tytułuje się jako fan tego co robię zapoznał się z jego sylwetką, bo nie było dla mnie muzycznie nikogo tak ważnego  - napisał Quebonafide.

Po czym dodał:

Czuję się jakby zmarła cząstka mnie, jakby zmarł mój rok młodszy mentor, jakby zmarł mój przyjaciel. Wyparowało moje ostatnie marzenie i nadzieja na nagranie kawałka albo chociaż zamienienie kilku słów z tym gościem. Nigdy nie przestałem się o to starać i z pełnym przekonaniem mówiłem, że to zrobię. Nie zrobię. Jestem kompletnie zdruzgotany - napisał Quebo. - Dziękuję za wszystko Mac, Twoja muzyka była ze mną od samego początku, od Twojej pierwszej płyty, we wszystkich dobrych i złych momentach. Nigdy w nią nie zwątpiłem. Spoczywaj w pokoju.

Zobacz też: Czarne chmury nad związkiem Natalii Szroeder i Quebo?! Przez cały wieczór rozmawiał z inną! My wiemy, jak jest!

 

Ale to nie koniec! Śmierć Millera tak bardzo wstrząsnęła Quebo, że postanowił zawiesić swoją karierę!

Przede mną długa przerwa. Dziękuję wszystkim za towarzystwo w tej cudownej historyjce 

Myślicie, że to prawda? Czy Quebo naprawdę zawiesza swoją działalność artystyczną? Jeśli tak, to mamy nadzieję, że w tym trudnym czasie będzie go wspierać jego ukochana Natalia Szroeder.

 

POLECAMY: Natalia Szroeder i Quebonafide zamieszkali razem! Ale to dopiero początek ich wspólnych planów

 

Quebo bardzo przejął się śmiercią Maca Millera.

Quebo

 

Mac Miller przedawkował narkotyki.

Mac Miller nie żyje

Więcej na temat Quebonafide
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17