Quebo i Natalia Szroder poszli o krok dalej i... To ważna decyzja! Eska Music Awards 2015 - Agata Dziarmagowska
Quebo i Natalia Szroder poszli o krok dalej i... To ważna decyzja!
EastNews
Pierwszy kryzys?
1/4
Quebo i Natalia Szroder poszli o krok dalej i... To ważna decyzja!
EastNews

 

Natalia Szroeder i Quebonafide to jedna z najgorętszych par ostatnich tygodni. Gdy wyszło na jaw, że piękna piosenkarka spotyka się z niepokornym raperem, jej fani przecierali oczy ze zdumienia. Niektórzy twierdzili, że ten związek nie przetrwa. Wygląda jednak na to, że mocno się mylili. Miłość Natalii Szroeder i Quebonafide kwitnie w najlepsze. Podobno jednak piosenkarka jest mocno zazdrosna o swojego chłopaka. Oliwy do ognia dolały ostatnie doniesienia jednego z serwisów. Czy Quebo zauroczył się inną artystką?! Zobaczcie nasza galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Natalia Szroeder i Quebonafide zamieszkali razem! Ale to dopiero początek ich wspólnych planów

2/4
Eska Music Awards 2015 - Agata Dziarmagowska
ONS.pl

 

Agata Dziarmagowska to kolorowy ptak polskiego show-biznesu. Artystka szerszej publiczności znana jest przede wszystkim z występu w programie "X Factor". Jak donosi Pudelek, to właśnie ona miała wpaść w oko chłopakowi Natalii Szroeder. Ponoć oboje spędzali ze sobą dużo czasu podczas Polish Hip-Hop Festival, który odbył się w Płocku. 

- Raper za to cały czas siedział na backstage'u obok Agaty "Dziarmy" Dziarmagowskiej i widać było, że jest między nimi chemia i dobrze się rozumieją: śmiali się i długo rozmawiali - portal cytuje osobę, która pracowała przy organizacji festiwalu.

Czy nad związkiem Quebo i Natalii zawisły czarne chmury?! Wiemy, jaka jest prawda! 

3/4
Instagram

 

Quebonafide i Natalia Szroeder mają kryzys?

Czyżby w tym związku nie działo się najlepiej?! Nic z tych rzeczy! Jak udało nam się dowiedzieć, miłość Quebo i Natalii nadal kwitnie. Co więcej, para postanowiła po raz kolejny wyrwać się na egzotyczne wakacje. Natalia Szroeder pochwaliła się nawet jedną z fotek z tego wyjazdu na Instagramie. 

4/4

 

Niedawno para została także przyłapana na namiętnej randce w Warszawie. Quebo nie mógł oderwać rąk od swojej pięknej dziewczyny. Uf, możemy odetchnąć z ulgą! :) 

Więcej na temat Natalia Szroeder Quebonafide