Małgorzata Rozenek pojawiła się na urodzinowej imprezie portalu Pudelek.pl i zadała szyku na ściance. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" zdecydowała się na kreację w czarnym kolorze z prześwitami. Co ciekawe, gwiazda TVN na scenie przyznała się do małej wpadki... Zobaczcie sami, jak Małgorzata Rozenek prezentowała się na gali i co zdradziła podczas przemowy.

Reklama

Małgorzata Rozenek na imprezie portalu Pudelek.pl

Dziś wieczorem, w czwartek 20 kwietnia, odbyła się wielka impreza portalu Pudelek.pl. Na gali "Pudelek Pink Party" pojawiło się sporo gwiazd takich jak: Magda Gessler, Sylwia Bomba, Natalia Janoszek i wiele, wiele innych. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło również Małgorzaty Rozenek, która podczas imprezy odebrała nagrodę w kategorii "Gwiazda Roku".

Małgorzata Rozenek na imprezie pokazała się w seksownej, krótkiej spódnicy, którą połączyła z dopasowaną marynarką z prześwitami.

Zobacz także: Joanna Krupa odsłoniła brzuszek na imprezie. Zachwyciła w różowej kreacji?

Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Małgorzata Rozenek podczas gali "Pudelek Pink Party" odebrała nagrodę w kategorii "Gwiazda Roku". Gwiazda podczas przemowy na scenie przyznała się do małej wpadki.

Mam oczko w rajstopach, mówili „załóż rajstopy, będzie światowo”- żartowała Małgorzata Rozenek.

Wygląda jednak na to, ze oczko w rajstopach nie wpłynęło na dobry humor gwiazdy, która chętnie pozowała do zdjęć na ściance.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przyłapani na spacerze. Ona elegancka, on na sportowo. ZDJĘCIA

Artur Zawadzki/REPORTER/East News
Reklama

Podoba się Wam styliacja Małgorzaty Rozenek? Wybrała fajny, imprezowy look?

Mateusz Grochocki/East News
Artur Zawadzki/REPORTER/East News
Reklama
Reklama
Reklama