Sukces programu Mai Sablewskiej
ONS

Sablewska może być z siebie dumna. Dzięki niej przyjechała do nas zagraniczna gwiazda

Sukces programu Mai Sablewskiej
ONS

Goka Wana nikomu chyba przedstawiać nie trzeba. Program "Jak dobrze wyglądać nago" znają chyba wszyscy, a to właśnie dzięki niemu stylista i projektant stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w swoim fachu na świecie. Jesienią fanki jego metamorfoz czeka nie lada gratka, bowiem autorski program Goka pojawi się w ramówce TVN Style. Przypomnijmy: Pokochał go cały świat, a teraz poprowadzi program w Polsce. Gok Wan zmieni styl Polek?

Teraz okazuje się, że nie byłoby to możliwe, gdyby nie... Maja Sablewska. Rok temu na antenie tej samej stacji zadebiutował jej program "Sablewskiej sposób na modę", którego obie edycje okazały się absolutnym hitem ramówek. Dyrektor programowa TVN Style przyznaje, że to właśnie sukces Mai sprawił, że zdecydowano się na sprowadzenie do Polski Goka. W najnowszym wywiadzie nie szczędzi jej pochwał.
 

Programy Goka zawsze cieszyły się u nas popularnością i miały bardzo dobrą oglądalność. Od dawna myśleliśmy, by go ściągnąć do Polski, ale on nigdy nie prowadził programu poza Wielką Brytanią. Po sukcesie „Sablewskiej sposób na modę” stwierdziliśmy, że nadszedł odpowiedni moment, a Gok przyjął nasze zaproszenie - wyznała w rozmowie z wirtualnemedia.pl Małgorzata Łupina, wicedyrektor programowa TVN odpowiedzialna za kanał TVN Style.


Łupina nie ukrywa też, że była ogromnie zaskoczona wysoką oglądalnością programu byłej menadżerki gwiazd.


Zaskoczyła mnie bardzo oglądalność programu „Sablewskiej sposób na modę”. Nie sądziłam, że stanie się numerem jeden w ramówce. Kobiety, które wybieramy do tego programu, są prawdziwe, mają coś do powiedzenia o sobie, słucha się ich z przyjemnością. Jestem pozytywnie zaskoczona Mają, to bardzo kontaktowa osoba, lubi ludzi, nie buduje dystansu do zwykłego człowieka jak wiele innych gwiazd. Po programie utrzymuje kontakt z jego bohaterkami - dodaje.


A wy co będziecie oglądać jesienią - metamorfozy w programie Sablewskiej czy Goka Wana?

Zobacz: Maja Sablewska zwyzywana publicznie. Oberwało się jej za...

 

Metamorfozy Mai Sablewskiej:

Więcej na temat Maja Sablewska
Przeładuj

Czy Marlena i Seweryn z "Rolnik szuka żony" naprawdę się rozstali? Zobacz ich historię miłości

zobacz 02:12