Zuza
Mat. prasowe
Zuza wygra z chorobą?
1/5
Zuza
Mat. prasowe

 

12. sezon "Przyjaciółek" jest wyjątkowo mało łaskawy dla każdej z bohaterek. Losy Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska), Anki (Magda Stużyńska) i Zuzy (Anita Sokołowska) szokują na każdym kroku, jednak bez wątpienia najbardziej poruszający wątek dotyczy Zuzy, która po krótkich chwilach szczęścia (znów związała się z Jaśkiem i ma dwóch synków) nagle odkryła w swojej piersi guzek. Dla Markiewicz oznacza to tylko jedno - nowotwór, bo jest obciążona rakiem piersi genetycznie. Jej mama również walczyła z rakiem i na szczęście wygrała. A co stanie się z Zuzą?

Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zachęcamy do dyskusji o polskich serialach na naszej grupie na Facebooku >> TUTAJ

 

Zobacz: Zuza odbierze wyniki biopsji... Wreszcie powie Jaśkowi o raku? Zobaczcie zwiastun nowego odcinka "Przyjaciółek"

2/5
Zuza
Mat. prasowe

 

Mogło się wydawać, że los w końcu oszczędzi Zuzę, która nieustannie musiała walczyć z przeciwnościami. Niestety, szybko - bo już na początku 12. sezonu - okazało się, że to tylko płonne nadzieje. Zuza wykryła w swojej piersi guzek, co było dla niej szokiem. W końcu dopiero została mamą, ma dwóch małych synków i zaczęła planować ślub z Jaśkiem.

 

Zobacz: Oglądałaś 139. odcinek "Przyjaciółek"? Zrób nasz quiz i sprawdź swoją wiedzę. Uwaga, trudne pytania!

3/5
Zuza
Mat. prasowe

 

Anita Sokołowska w rozmowie z "Tele tygodniem" zdradziła, co czeka Zuzę.

Dla mojej postaci to bardzo trudny emocjonalnie sezon... Zuza będzie odkrywać siebie na nowo, a doświadczenie z którym się będzie musiała mierzyć w tym sezonie, zmieni jej system wartości i myślenie o życiu i świecie - powiedziała.

 

Zobacz: Zuza walczy z rakiem w nietypowy sposób. Zobaczcie zwiastun nowego odcinka "Przyjaciółek" 

4/5
Anka, Zuza, Inga, Patrycja
Mat. prasowe

 

I faktycznie, na początku Zuza nie chciała nikomu powiedzieć, co dzieje się z jej zdrowiem, a obawy i niepokój zaczęły wpływać na jej zachowanie, co z kolei odbijało się na relacjach z pracownikami czy blsikimi. Zuza, podejrzewając najgorsze, nie mogła nawet słuchać o jej zdaniem banalnych problemach swoich przyjaciółek. Zaczęła też wyżywać się na Jaśku. 

 

Zobacz: TEJ rozmowy Inga z "Przyjaciółek" nie zapomni nigdy! Padną szokujące słowa i już nic nie będzie takie samo!

5/5
Zuza
Mat. prasowe

 

W końcu Zuza postanowiła zacząć się badać, a nie tylko wyobrażać sobie najgorsze. Lekarz nie pozostawił jej jednak żadnych złudzeń.

- Nie podoba mi się ten guzek - powiedział.

Wtedy Zuza zaczęła szukać wsparcia u "Przyjaciółek", przyznała również Jaśkowi co się z nią dzieje. Z pewnością dzięki wsparciu najbliższych Markiewicz zyska nowe siły do walki z chorobą. Myślicie, że ją pokona?

 

Zobacz: Zuza z "Przyjaciółek" nie będzie chciała walczyć z rakiem?! Ucieknie ze szpitala!

Więcej na temat Przyjaciółki