Inga Hania, Ula Andrzej, Maja Andrzej, Maja Inga, Maja
Inga
ipla
1/5
Inga
ipla

Inga (Małgorzata Socha) w 12. sezonie "Przyjaciółek" ma nieustannie pod górkę. Gruszewska straciła pracę, jest bezrobotna, żyje z alimentów, a do tego bardzo przytyła. Jakby wszystkiego było mało, ostatnio nie ma najlepszych relacji z dojrzewającą Hanią, która wkracza w okres buntu. Oczywiście Inga szybko się przekona, że nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być jeszcze gorzej! Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii, co wydarzy się w jej życiu.

Zobacz: Oglądałaś 138. odcinek "Przyjaciółek"? Zrób nasz quiz i sprawdź swoją wiedzę! Niektóre pytania cię zaskoczą

2/5
Hania, Ula
ipla

W 138. odcinku Inga zauważyła, że Hania wzoruje się na przyjaciółkach. Ula jest dla niej wzorem do naśladowania, a jej starsza 18-letnia Maja siostra autorytetem. To nie podoba się Indze, która musi walczyć z kaprysami swojej córki. Okazuje się, że to nie wszystko!

Zobacz: Zuza pozna tragiczną diagnozę, Inga będzie miała kolejne problemy, a Patrycja... wróci do Wiktora?! Co w "Przyjaciółkach"?

3/5
Andrzej, Maja
ipla

Najgorszym momentem dla Ingi było przyłapanie swojego byłego męża Andrzeja we własnej kuchni na namiętnych pocałunkach z Mają! Inga była przerażona, że Andrzej wdał się w romans z tak młodą dziewczyną, która dopiero co osiągnęła pełnoletność.

Zobacz: "Siedzi teraz na kanapie i żre bez przerwy". Dorotka ostro o Indze! Co wydarzy się w nowym odcinku "Przyjaciółek"?

4/5
Andrzej, Maja
ipla

Jakby tego wszystkiego było mało, Inga pozna intymne szczególy związku Mai i Andrzeja! Sama nastolatka zdradzi jej, co robi z jej eks. Inga będzie w szoku!

 

-I tak jest na wylocie. Miałam z nim zerwać. Jest słaby w łóżku. Chociaż w oralu jest dobry - powie nastolatka. 

-W oralu? – zapyta zszokowana i oburzona Inga, niedowierzając w to, co słyszy!

 

Zobacz: Nie uwierzysz, na czym Inga przyłapie Andrzeja! Zobacz zwiastun nowego odcinka "Przyjaciółek"! 

Więcej na temat Przyjaciółki