Zuza Zuza Anita Sokołowska, Zuza Zuza, Stefa Zuza
Zuza
Mat. prasowe
1/5
Zuza
Mat. prasowe

Za nami 138. odcinek "Przyjaciółek". Zuza (Anita Sokołowska) zaczęła bać się o swoje zdrowie. Wcześniej wykryty guzek w piersi przeraził ją, a lęk odbił się na jej codziennym życiu. Zuza zaczęła być opryskliwa dla wspólpracowników, a banalne problemy przyjaciółek stały się dla niej żenujące.W końcu jednak zamiast się zadręczać, udała się do lekarza na badania. Wiemy już, że Zuza pozna tragiczną diagnozę. Teraz jednak okazuje się, że w 140. odcinku... nie będzie chciała się leczyć! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zachęcamy do dyskusji o polskich serialach na naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/serialepolskie/

 

Zobacz: Oglądałaś 138. odcinek "Przyjaciółek"? Zrób nasz quiz i sprawdź swoją wiedzę! Niektóre pytania cię zaskoczą

2/5
Zuza
Mat. prasowe

W 140. odcinku "Przyjaciółek" Zuza już poznała diagnozę. Do tej pory Markiewicz myślała, że prowadzi sobie z każdy problemem, starała się być silna, bo w końcu ma dla kogo - Jaśka i dwóch małych synków. Niestety, prawda okazała się wstrząsająca. Zuza trafi na oddział onkologiczny, jednak z niego ucieknie!

Zobacz: Zuza pozna tragiczną diagnozę, Inga będzie miała kolejne problemy, a Patrycja... wróci do Wiktora?! Co w "Przyjaciółkach"?

3/5
Anita Sokołowska, Zuza
Instagram

Zuza będzie przerażona widokiem chorych i wycieńczonych nowotworami ludzi. Zdecyduje, że nie chce podejmować leczenia w takim miejscu. 

Zobacz: Co się stało, gdy Zuza przymierzała suknię ślubną? Jaką decyzję podjęła Patrycja?

4/5
Zuza, Stefa
Mat. prasowe

Zuza ucieknie do Stefy i dopiero wtedy przyzna jej się do swojego stanu. Rozmowa z matką podniesie Zuzę na duchu. Stefa sama chorowała na raka piersi i wygrała. Obecnie jest zdrowa, co da nadzieję Markiewicz.

Zobacz: Zuza boi się o swoje zdrowie. Dowie się, że choruje na raka? Sprawdźcie, co wydarzy się w 138. odcinku "Przyjaciółek"

5/5
Zuza
Mat. prasowe

Za namową Stefy, Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska), Anki (Magda Stużyńska) Zuza wróci do szpitala i zacznie walczyć z chorobą. Myślicie, że uda jej się wygrać. 

Zobacz: Indze wpadł w oko nowy mężczyzna? Zobaczcie, jak się do niego wdzięczy w nowym odcinku "Przyjaciółek"!

Więcej na temat Przyjaciółki