Roma Gąsiorowska Roma Gąsiorowska Roma Gąsiorowska Roma Gąsiorowska Roma Gąsiorowska
Roma Gąsiorowska
ONS.pl
Oryginalny!
1/5
Roma Gąsiorowska
ONS.pl

O Romie Gąsiorowskiej znów jest głośno! Ostatnio możemy podziwiać aktorkę w 11. sezonie "Przyjaciółek". Właśnie dołączyła do ekipy jako szósta przyjaciółka - Wika, znajoma z liceum. Już po 1. odcinku nowego sezonu widać, że Wika namiesza w życiu bohaterek. Tymczasem Roma z powodzeniem godzi karierę z wychowaniem dzieci - 6-letniego Klemensa i 4-letniej Jadwigi. Ostatnio aktorka została przyłapana z pociechami na zakupach i mieliśmy okazję przyjrzeć się wózkowi, który wybrała. Zobaczcie zdjęcia na kolejnych stronach galerii!

 

Zobacz: Żurawski i Gąsiorowska spędzają ostatnio coraz mniej czasu razem... Kryzys czy przepracowanie?

2/5
Roma Gąsiorowska

Okazuje się, że Roma jest wyjątkowo praktyczną mamą i stawia na sportowy wózek marki Thule. Ten model idealnie sprawdził się podczas zakupów!

 

Jutro zakaz handlu , więc trzeba było się z bajglami zebrać i wyruszyć do sklepu zmęczyli się , bo wrażeń była moc. Jechaliśmy tramwajem bardzo bardzo daleko. Wracamy 🦍🐈🐩 - napisała Roma na Instagramie.

 

Zobacz: On naprawdę schudł! Michał Żurawski po "Azji Express" z żoną Romą Gąsiorowską na salonach ZDJĘCIA

3/5
Roma Gąsiorowska

Jest to model, który może być zarówno klasycznym wózkiem lub wygodną przyczepką rowerową. Nadaje się także podczas joggingu i jazdy na rolkach!

 

Zobacz: Michał Żurawski po raz pierwszy o trudnym dzieciństwie i małżeństwie z Romą: "Nie chce powielać błędów rodziców"

4/5
Roma Gąsiorowska

Wózki Thule kosztują nawet 4 tysiące złotych!

 

Wózek Roma Gąsiorowska
Mat. prasowe

 

 

5/5
Roma Gąsiorowska

Jak myślicie, czy taki wózek jest lepszy od klasycznego?

 

Zobacz: Michał Żurawski i Roma Gąsiorowska razem na imprezie! Ależ się kochają! ZDJĘCIA

Więcej na temat Roma Gąsiorowska