Zuza Anka Inga Zuza, Jasiek Patrycja
Zuza
Mat. prasowe
1/5
Zuza
Mat. prasowe

 

12. sezon "Przyjaciółek" nie da się oglądać bez kilku paczek chusteczek. Każdy kolejny odcinek to prawdziwy wyciskacz łez! Przed nami właśnie 141. odcinek i już wiadomo, że nie zabraknie nowych wstrząsających scen. Zuza (Anita Sokołowska) trafi do szpitala, jednak po zderzeniu z rzeczywistością na oddziale szybko z niego ucieknie. Pijany Wiktor będzie wydzwaniał do Patrycji (Joanna Liszowska), natomiast w życiu Ingi (Małgorzata Socha) Robert i jego nowa partnerka znów nieźle namieszają. Spokoju nie będzie mieć także Anka (Magda Stużyńska), która ma spore problemy w pracy, a także Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz), która musi użerać się z córką Eryka. Wiemy już, że będzie się działo w najnowszym odcinku, ale mamy także wiadomości, co zdarzy się już w 144. odcinku! Jesteście ciekawi? Zobaczcie galerię zdjęć! Ostrzegamy - będzie sporo spojlerów!

 

Zachęcamy do dyskusji o polskich serialach na naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/serialepolskie/

 

Zobacz: "Dla ciebie on jest chodzącym portfelem" To będzie koniec związku Dorotki z milionerem? Zobacz, co wydarzy się w "Przyjaciółkach"

2/5
Anka
Mat. prasowe

 

"Telemagazyn" informuje, że pijany Paweł wpadnie do kancelarii Anki i zrobi tam Awanturę. Co gorsze, zacznie oskarżać szefa swojej żony o romans z nią! Anka się wścieknie i.. wyrzuci Pawła z domu. 

 

Zobacz: Horror w życiu Anki z „Przyjaciółek”. Nie uwierzysz, z czym będzie musiała się zmierzyć

3/5
Inga

 

Inga znów będzie mieć problemy z byłymi - tym razem to Andrzej przesadzi! Były mąż przyprowadzi do jej domu Justynę, koleżankę z pracy, którą jest zainteresowany. Będzie ciekawy, co Inga o niej sądzi...

 

Zobacz: "Chyba jesteś stuknięta" Inga na wojennej ścieżce z... nową dziewczyną Roberta! Zwiastun "Przyjaciółek"

4/5
Zuza, Jasiek
Mat. prasowe

Tymczasem Zuza zacznie przygotowywać bliskich na wypadek swojej śmierci. Markiewicz jest bardzo pragmatyczna, więc będzie chciała omówić z Jaśkiem wszystkie sprawy. Powie także Markowi o swojej chorobie, by ustalić z nim szczegóły wychowania syna. Co więcej, przygotuje pamiątkę dla bliskich na wypadek śmierci, w czym pomoże jej Dagmar... Czy spisze też testament? Z pewnością niedługo się o tym przekonamy.

 

Zobacz: Zuza odbierze wyniki badań. Ta scena złamie wam serca. Zobaczcie zwiastun nowego odcinka "Przyjaciółek"

5/5
Patrycja
Mat. prasowe

U Patrycji kolejny dramat! Poprosi Tadka o pomoc przy naprawie usterki, a wtedy do jej salonu wpadnie zazdrosny Wiktor! Między mężczyznami wywiąże się bójka! 

 

Zobacz: Patrycja w środku nocy pojedzie do Wiktora! Wróci do niego? Co się wydarzy w "Przyjaciółkach"?

Więcej na temat Przyjaciółki