Patrycja, Wiktor Patrycja, Wiktor, Joanna Liszowska, Paweł Deląg Patrycja, Wiktor, Joanna Liszowska, Paweł Deląg Patrycja, Wiktor, Joanna Liszowska, Paweł Deląg Patrycja, Wiktor, Joanna Liszowska, Paweł Deląg
Patrycja, Wiktor
Instagram
1/5
Patrycja, Wiktor
Instagram

Przed nami 141. odcinek "Przyjaciółek" i poznamy dalsze losy Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska), Anki (Magda Stużyńska) i Zuzy (Anita Sokołowska). Już teraz wiemy, że Patrycja ma dużą słabość do Witkora (Paweł Deląg). Mimo że złożyła pozew o rozwód i nie mieszka ze swoim mężem, to jednak wciąż tłumaczy go, broni i widać, że jest w nim zakochana. W 141. odcinku pijany Wiktor zadzwoni do Patrycji w środku nocy. Kochan bez chwili namysłu od razu pojedzie do swojego męża... Co się wydarzy? Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Za nami 140. odcinek "Przyjaciółek". Sprawdź, czy uważnie go oglądałaś! QUIZ

2/5
Patrycja, Wiktor, Joanna Liszowska, Paweł Deląg
Instagram

Patrycja starała się unikać Wiktora na początku 12. sezonu, jednak niespodziewane spotkanie z jego ojcem wszystko zmieniło. Kochan poznała prawdę o rodzine męża i przekonała się, że jego charakter wynika z traumtycznego dzieciństwa. Jej teść okazał się być bezwzględnym tyranem, który znęcał się nad swoimi dziećmi. To poruszyło Patrycję.

 

Zobacz: Życie Dorotki zamieni się w piekło? Zobacz, co ją czeka w 140. odcinku "Przyjaciółek"

3/5
Patrycja, Wiktor, Joanna Liszowska, Paweł Deląg
Instagram

Niewielu fanów serialu zdziwi się więc, że w 141. odcinku pijany Wiktor zadzwoni do Patrycji w środku nocy i zażąda od niej, by przyjechała do baru. Kochan od razu spełni życzenie swojego męża, który na miejscu opowie jej, co się stało z jego siostrą.

 

Zobacz: Patrycja pozna straszną prawdę o przeszłości Wiktora. Jej mąż zabił swoją siostrą?! Sprawdźcie, co wydarzy się w "Przyjaciółkach"

4/5
Patrycja, Wiktor, Joanna Liszowska, Paweł Deląg
Instagram

Wiktor powie, że jego siostra zabiła się przez niego! 

 

To przeze mnie się zabiła. Bo ją z nim zostawiłem, chociaż wiedziałem jaki jest! - powie Wiktor.

 

Mąż Patrycji wyjaśni, że ojciec nie bił jego siostry, ale ona bała się jego spojrzeń i tonu. Do tego ojciec nie pozwolił, by wyszła za mąż i miała dzieci.

 

Był na to zbyt zaborczy. Nie powinienem był jej z nim zostawiać. Za tę śmierć też jestem odpowiedzialny - wyzna Patrycji Wiktor.

 

Zobacz: Przed Zuzą z "Przyjaciółek" najgorsze chwile! Anita Sokołowska zdradza, jak jej bohaterka poradzi sobie z rakiem 

5/5
Patrycja, Wiktor, Joanna Liszowska, Paweł Deląg
Instagram

W końcu Patrycja zawiezie Wiktora do domu, a tam będzie czekać na niego... nowa kochanka Wiktoria! Patrycja będzie załamana...

 

Zobacz: Były mąż Ingi trafi do więzienia?! Sprawdźcie, co wydarzy się w nowym odcinku "Przyjaciółek"!

Więcej na temat Przyjaciółki