Przyjaciółki, Anka, Paweł Julka, Anka Julka, Anka Julka Julka
Przyjaciółki, Anka, Paweł
Mat. prasowe
1/5
Przyjaciółki, Anka, Paweł
Mat. prasowe

 

Przed nami już 141. odcinek „Przyjaciółek” i poznamy dalsze losy Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magda Stużyńska) i Patrycji (Joanna Liszowska). Jak się okazuje, nowe zawirowania życiowe czekają Ankę, która nigdy by nie podejrzewała, jaki horror zgotuje jej własna córka Julka (Nicole Bogdanowicz). Przypomnijmy, że w 12. sezonie okazało się, że Julka urodziła synka Oliwiera. Ojciec dziecka, Rafał, zniknął i pojawił się dopiero w 139. odcinku, pragnąc wrócić do Julki i dziecka. Utrzymywał, że rozwiódł się z żoną, a w 140. odcinku doszło nawet do spotkania Strzeleckich z rodzicami Rafała. Julka postanowiła wyprowadzić się do starszego partnera wraz z dzieckiem i mogłoby się wydawać, że Anka wreszcie będzie mogła odetchnąć z ulgą. Nic bardziej mylnego! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zachęcamy do dyskusji o polskich serialach na naszej grupie na Facebooku - https://www.facebook.com/groups/serialepolskie/

 

Zobacz: Za nami 140. odcinek "Przyjaciółek". Sprawdź, czy uważnie go oglądałaś! QUIZ

2/5
Julka, Anka
Instagram

 

Anka od lat ma ogromne problemy z Julką, która mimo dorosłego już wieku, wciąż jest bardzo niedojrzała i zachowuje się jak nastolatka. Julka jest już studentką, do tego po rozwodzie, a także matką, a jednak Anka wciąż musi ją strofować, zajmować się jej dzieckiem i próbować sprowadzić Julkę na dobrą drogę. Nic z tego jednak nie wychodzi, o czym przekonamy się już w 140. odcinku.

 

Zobacz: Życie Dorotki zamieni się w piekło? Zobacz, co ją czeka w 140. odcinku "Przyjaciółek"

3/5
Julka, Anka
Facebook

Właśnie wtedy Julka wróci do rodzinnego domu od Rafała! Okaże się, że pokłóci się z Rafałem i wyzna matce, że... nie kocha Oliwiera! Julka uzna, że dziecko jest kulą u nogi i burzy jej dotychczasowe życie. Mimo że Oliwier ma już kilka miesięcy, Julka wciąż nie poczuła z nim żadnej więzi i postanowi... oddać synka od adopcji!

 

Zobacz: Zuza odbierze wyniki badań. Ta scena złamie wam serca. Zobaczcie zwiastun nowego odcinka "Przyjaciółek"

4/5
Julka
Instagram

W 143. odcinku w domu Strzeleckich pojawi się para chętna do adopcji. Anka będzie w zupełnym szoku i ciężko będzie jej uwierzyć w postępowanie własnej córki.

 

Zobacz: Inga będzie miała kolejne problemy przez Roberta? Zobacz zwiastun nowego odcinka "Przyjaciółek"!

5/5
Julka
Instagram

Można podejrzewać, że gdy sprawy posuną się za daleko, to właśnie Anka adoptuje synka Julki... Myślicie, że tak się stanie? 

 

Zobacz: Były mąż Ingi trafi do więzienia?! Sprawdźcie, co wydarzy się w nowym odcinku "Przyjaciółek"!

Więcej na temat Przyjaciółki