Anita Sokołowska, Zuza
1/4
Anita Sokołowska, Zuza

Anita Sokołowska pokazała suknię ślubną serialowej Zuzy z "Przyjaciółek"! Już dziś wieczorem będziemy mogli zobaczyć pierwszy odcinek najnowszego, 12 sezonu hitu z udziałem Małgorzaty Sochy, Magdaleny Stużyńskiej, Joanny Liszowskiej i właśnie Anity Sokołowskiej. Wiemy już, że w życiu serialowych przyjaciółek nie zabraknie wielkich emocji- zwłaszcza u Zuzy, która nie tylko będzie zmagać się z chorobą, ale również wyjdzie za mąż i urodzi drugie dziecko! 

Już w 1. odcinku oni wracają do siebie. Mogę też zdradzić, to że moja bohaterka miała jeden z najpiękniejszych i najbardziej wzruszających ślubów, jakie można sobie wyobrazić. Zuza była już tak słaba, że nie mogła dojść do urzędnika, który udzielał im ślubu. I postać Jaśka niósł mnie do ołtarza. To było fajne przeżycie, bardzo wzruszające- mówiła nam Anita Sokołowska. 

Teraz, zaledwie kilka godzin przed premierą nowej serii "Przyjaciółek" Anita Sokołowska pokazała suknię ślubną serialowej Zuzy! Jest piękna! 

 

Zobacz także: Znamy płeć i imię drugiego dziecka Zuzy z "Przyjaciółek"!

2/4
Przyjaciółki - co w nowym sezonie?

Anita Sokołowska pochwaliła się wyjątkowym zdjęciem z planu serialu, na którym Zuza pozuje w sukni ślubnej.

Już dziś kolejny sezon @przyjaciolki.serial Zapraszam Was - będzie się działo, oj będzie.... dla mojej postaci to bardzo trudny emocjonalnie sezon... Zuza będzie odkrywać siebie na nowo, a doświadczenie z którym się będzie musiała mierzyć w tym sezonie, zmieni jej system wartości i myślenie o życiu i świecie- napisała na Instagramie. 

Zobaczcie ZDJĘCIE Anity Sokołowskiej w sukni ślubnej! 

 

Zobacz także: Zanim zaczniesz oglądać 12. sezon "Przyjaciółek", sprawdź, czy w ogóle pamiętasz, co się działo w poprzednich seriach! Wielki QUIZ!

3/4
Anita Sokołowska w sukni ślubnej
Instagram

Przyznacie, że wygląda pięknie? Jak widać, serialowa Zuza będzie ślubować miłość i wierność w białej sukni, wyszywanej koralikami. Całość uzupełnia biały welon.

 

4/4
Przyjaciółki grupowe foto
Facebook

Będziecie oglądać nowy sezon "Przyjaciółek"? My z pewnością! Zapowiada się wyjątkowy sezon hitu Polsatu!