przyjaciółki
Zobacz opis!
1/8
przyjaciółki

 

12. sezon "Przyjaciółek" był bez wątpienia tym najbardziej emocjonującym. Kolejne odcinki ciężko było oglądać bez paczki chusteczek w zapasie, bo niemal każde wydarzenie doprowadzało do łez. Przypomnijmy, że 12. sezon "Przyjaciółek" rozpoczął się 1,5 roku po wydarzeniach, które miały miejsce w sezonie 11. W życiu dziewczyn -  Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska), Anki (Magda Stużyńska) i Zuzy (Anita Sokołowska) i Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz) - bardzo dużo się zmieniło. Inga straciła pracę, adoratorów i piękną figurę. Dorotka wyszła za mąż za milionera Eryka, Patrycja była w separacji z Wiktorem, a Zuza wreszcie ułożyła sobie życie u boku Jaśka i urodziła mu syna, razem wychowywali więc dwoje dzieci. Kolejne wydarzenia potoczyły się błyskawicznie i szybko okazało się, że los był wyjątkowo mało łaskawy dla "Przyjaciółek". Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii, jakie były najważniejsze wydarzenia 12. sezonu!

 

Zachęcamy do dyskusji o polskich serialach na naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/serialepolskie/

 

Zobacz: Oglądałaś 145. odcinek "Przyjaciółek"? Sprawdź swoją wiedzę! QUIZ

2/8
Zuza

Bez wątpienia najbardziej emocjonującym i wstrząsającym wątkiem 12. sezonu "Przyjaciółek" był ten poświęcony chorobie Zuzy. Wydawało się bowiem, że Markiewicz ma za sobą wszystkie życiowe tragedie. W momencie, gdy szukała sukni ślubnej, w przymierzalni wyczuła guzek w piersi. Diagnoza brzmiała jak wyrok - to rak. Zuza zaczęła ostrą batalię o swoje życie, która nie wiadomo jak się zakończy. Zuza jest jednak gotowa na wszystko - nagrała już nawet pożegnanie dla swoich synków.

 

Zobacz: Zuza i Jasiek przygotowują się do ślubu, a Anka będzie mieć romans?! Zobaczcie zwiastun nowego odcinka "Przyjaciółek"!

3/8
Patrycja, Wiktor
Instagram

Sporo działo się także w żuciu Patrycji, która odeszła od Wiktora i żyła w separacji. Przypadek sprawił jednak, że Kochan poznała ojca Wiktora, czyli swojego teścia. Była to znajomość mało wartościowa, bo mężczyzna okazał się być tyranem. Patrycja zrozumiała, skąd problemy Wiktora. W międzyczasie Kochan wdała się w romans z Tadeuszem. Szybko jednak zrozumiała, że kocha Wiktora i... wylądowała z nim w łóżku!

 

Zobacz: Patrycja z "Przyjaciółek" będzie mieć dziecko w 13. sezonie?! Wiemy!

4/8
Anka
Mat. prasowe

Anka także nie mogła narzekać na spokój. Na początku 12. sezonu dowiedzieliśmy się, że została babcią - jej córka Julka urodziła synka Oliwiera. Jak zwykle, Anka miała sporo problemów z Julką, która w pewnym momencie uznała, że chce oddać syna do adopcji. Do tego przyprowadziła do domu biologiczną matkę Anki, która prosto w twarz swojej córki powiedziała, że nigdy nie żałowała, że ją oddała do adocji. To musiał zaboleć! Jakby tego wszystkiego było mało, Anka musiała zmierzyć się z mobbingiem w pracy, ale to i tak nie było najgorsze. Największe piekło zgotował jej Paweł, który wpadł w nałóg alkoholowy. Anka wyrzuciła go z domu i wdała się w romans z szefem Tomkiem.

 

Zobacz: Horror w życiu Anki z „Przyjaciółek”. Nie uwierzysz, z czym będzie musiała się zmierzyć

5/8
Inga

Życie Ingi tym razem nie wyglądało jak rollercoster. Przez cały 12. sezon Inga była bezrobotna i zmagała się zarówno z problemami finansowymi, jak i wychowawczymi z Julką. Do tego byli partnerzy też nieustannie dawali jej się we znaki. W końcu Inga postanowiła zająć się swoim życiem i zrobiła kurs manicure. Zaczęła przyjmować pierwsze klientki w swoim domu. Jest więc nadzieja, że w 13. sezonie ułoży sobie życie!

 

Zobacz: "Chyba jesteś stuknięta" Inga na wojennej ścieżce z... nową dziewczyną Roberta! Zwiastun "Przyjaciółek"

6/8
Dorotka

Dorotka została żoną milionera i wydawało się, że jako jedyna będzie mieć sialankowe życie. Nic bardziej mylnego! Nagle pojawiła się dorosła córka Eryka, która postanowiła pozbyć się Dorotki. Na każdym kroku zaczęła uprzykrzać jej życie. Nie spodziewała się jednak, że Dorotka postanowiła mieć dziecko z Erykiem. W ostatnim odcinku wyszło na jaw, że Dorotka zaszła w ciążę.

 

Zobacz: Życie Dorotki zamieni się w piekło? Zobacz, co ją czeka w 140. odcinku "Przyjaciółek"

7/8
Przyjaciółki 11. sezon: Wika zdradza sekret Patrycji

Wika rzadko pojawiała się w 12. sezonie, ale widać było, że zaczęła tracić kontrolę nad sobą. 1,5 roku po wydarzeniach z 11. sezonu Wika jest w ciąży i utrzymuje, że to dziecko Kuby. Teraz coraz częściej widać było jej charakter, manipulacje i intrygi, którymi żyje. Wika zaczęła mieć też problemy z panowaniem nad emocjami i widać, że jeszcze namiesza w życiu "Przyjaciółek"!

 

Zobacz: Zuza odbierze wyniki badań. Ta scena złamie wam serca. Zobaczcie zwiastun nowego odcinka "Przyjaciółek"

Więcej na temat Przyjaciółki