Piotr i Agnieszka Woźniakowie Starakowie

Piotr Woźniak-Starak chciał zostać ojcem? Przyjaciel opowiedział o jego planach

Piotr i Agnieszka Woźniakowie Starakowie

Już dziś wieczorem, w czwartek 29 sierpnia, rozpoczną się dwudniowe uroczystości pogrzebowe Piotra Woźniaka-Staraka. O godzinie 19:00 kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornej  przy ul. Anny Walentynowicz 1 odbędzie się msza żałobna w intencji producenta filmowego, a piątek urna z prochami Piotra Woźniaka-Staraka zostanie złożona na jego ukochanych Mazurach, w miejscowości Fuleda. Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku do którego doszło 18 sierpnia na jeziorze Kisajno na Mazurach. Śmierć męża gwiazdy TVN wywołała ogromny smutek wśród jego przyjaciół, znajomych i współpracowników, którzy zaczęli publikować w sieci poruszające pożegnania. Teraz również Łukasz Palkowski,  reżyser i scenarzysta, w rozmowie z mediami wspomina swojego przyjaciela. 

Jaki był Piotr Woźniak-Starak?

Łukasz Palkowski w rozmowie z Faktem opowiedział o Piotrze Woźniaku-Staraku. Reżyser i scenarzysta, z którym współpracował mąż gwiazdy TVN zdradził, że Piotr od zawsze chciał być samodzielny i nie chciał korzystać z pieniędzy swoich rodziców. Zanim stał się sławnym producentem filmowym pracował m.in. jako kelner.

Tak, pracował jako kelner, nosił kawę na planie filmowym, układał kable. Zaczynał swoją drogę w filmie od samego początku, od najniższych stanowisk. Potem mu to zostało. Był zawsze z nami na planie, siedział na ławeczce i jadł to co my. Piotr miał w sobie mnóstwo pokory i w żaden sposób się nie wywyższał. Tak samo rozmawiał ze mną jak i ze statystami, wózkarzem i mikrofoniarzem- Łukasz Palkowski zdradził w rozmowie z "Faktem".

Okazuje się również, że w przeszłości Piotr Woźniak-Starak nie wykluczał, że kiedyś zostanie ojcem...

Kiedyś rozmawialiśmy o dzieciach i o tym, że może pojawią się w naszym życiu. Ale mówiliśmy o tym jeszcze w czasach, gdy nie był związany z Agą. Gdy przez jego życie przewijały się inne kobiety. Teraz już się to wszystko skończyło- zdradził przyjaciel Piotra Woźniaka-Staraka.

Niestety, wszystkie plany i marzenia Piotra Woźniaka-Staraka przerwała tragiczna śmierć. 

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak pożegnała męża pięknymi słowami. "Daj mi proszę siłę, żebym mogła to przetrwać"

Przyjaciel zdradził, jaki był Piotr Woźniak-Starak.

Poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka
East News

29 sierpnia odbędzie się msza żałobna w intencji zmarłego producenta filmowego.

Michał Witkowski napisał felieton o Piotrze Woźniaku-Staraka

Więcej na temat Piotr Woźniak-Starak
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17