Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Piotr Woźniak Starak doznał kontuzji
Newsy

Agnieszka Woźniak-Starak pożegnała męża pięknymi słowami. "Daj mi proszę siłę, żebym mogła to przetrwać"

Agnieszka Woźniak-Starak pożegnała męża pięknymi słowami. "Daj mi proszę siłę, żebym mogła to przetrwać"

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Msza pogrzebowa, podczas której bliscy pożegnają znanego producenta filmowego, odbędzie się 29 sierpnia. Część bliskich oddała mu już hołd publikując w internecie piękne słowa, w których wspominali Piotra. Pożegnali go już między innymi Magdalena Boczarska, Borys Szyc, Sebastian Kulczyk czy też Alicja Bachleda-Curuś. 

Jedną z osób, która konsekwentnie milczała w tej sprawie, była Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka przeżywa osobistą tragedię, którą trudno jest opisać. Mimo wszystko dziennikarka znalazła w sobie siłę, aby opublikować w "Gazecie Wyborczej" wzruszający nekrolog. Słowa, które tam padły, łamią serce...

W dniu ramówki TVN dowiedzieliśmy się o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Jakie były nastroje? Zdradza Małgorzata Ohme

Agnieszka Woźniak-Starak żegna męża 

Agnieszka Woźniak-Starak jest zdruzgotana. W jednej chwili straciła ukochanego męża, z którym 27 sierpnia świętowałaby 3. rocznicę ślubu. Tuż po wypadku Piotra Woźniaka-Staraka dziennikarka zniknęła z mediów. Na próżno było szukać jej komentarzy, czy też zdjęć. Agnieszka Woźniak-Starak konsekwentnie milczała. Nawet na jej Instagramie nie pojawiło się żadne wspomnienie o mężu.

Być może gwiazda TVN potrzebowała chwili, aby uporać się z silnymi emocjami. W końcu jednak w mediach pojawiło się pożegnanie przygotowane przez nią. Agnieszka Woźniak-Starak w pięknych słowach odniosła się do nieżyjącego męża.

P.W.S. Jesteś miłością mojego życia. Na zawsze. Żegnaj Kochanie i daj mi proszę siłę, żebym mogła to przetrwać. Tylko Twoja A.W.S. - czytamy w nekrologu.

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Jak już wspomnieliśmy, msza żałobna Piotra Woźniaka-Staraka odbędzie się 29 sierpnia o godzinie 19 w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornej przy ul. Anny Walentynowicz 1. W piątek urna z prochami Piotra Woźniaka-Staraka zostanie złożona na jego ukochanych Mazurach, w miejscowości Fuleda. W ceremonii na Mazurach weźmie udział tylko najbliższa rodzina. 

Przypomnijmy, że Piotr Woźniak-Starak zaginął w nocy z 18 na 19 sierpnia. To właśnie wtedy podróżował motorówką wraz z 27-letnią kobietą z Łodzi. Podczas manewru skręcania oboje wypadli do wody. Ewie O. udało się dopłynąć do brzegu. Piotr Woźniak-Starak nie miał tyle szczęścia. Przez cztery dni policja oraz nurkowie szukali producenta. 22 sierpnia wiceszef MSWiA poinformował, że odnaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka. 

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak wzięli ślub 27 sierpnia 2016 roku

ślubne zdjęcia Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków

Dziennikarka pożegnała męża słowami, obok których nie da się przejść obojętnie...

Agnieszka Woźniak-Starak pożegnała męża
Instagram

 

Małgorzata Ohme i Agnieszka Woźniak-Starak
East News
TV-Show
Czy Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi "Big Brothera"? Mamy komentarz Edwarda Miszczaka i Małgorzaty Ohme!
Czy Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi "Big Brothera"? Mamy komentarz Edwarda Miszczaka i Małgorzaty Ohme!

Agnieszka Woźniak-Starak przeżywa teraz ciężkie chwile. W wypadku na Mazurach zginął bowiem jej ukochany mąż, Piotr Woźniak-Starak . Informacja o jego śmierci została podana w dniu, w którym odbywała się również prezentacja jesiennej ramówki TVN. Agnieszka Woźniak-Starak od lat jest jedną z największych gwiazd stacji. Niestety, tym razem zabrakło jej na imprezie. Co więcej, dziennikarki nie zobaczyliśmy także w spocie reklamującym nowe propozycje na jesień mimo że brała udział w nagraniach. Teraz pod dużym znakiem zapytania stanął także jej udział w kolejnej edycji "Big Brothera" , która startuje już lada dzień. Czy zobaczymy ją jeszcze w roli prowadzącej? Małgorzata Ohme zdecydowała się ujawnić nam kilka szczegółów dotyczących tej sprawy. Zobaczcie sami! Czy Agnieszka powróci jeszcze kiedyś do programu "Big Brother"? Bardzo byśmy tego chcieli... Zobacz także:  Kinga Rusin o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka: "Jeden dzień, chwila nieuwagi i... koniec"

Piotr Woźniak-Starak
EastNews
Newsy
Niecodzienny rytuał na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka na Mazurach
Niecodzienny rytuał na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka na Mazurach

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła polskim show-biznesem. Po tym, jak producent filmowy zaginął na jeziorze Kisajno, wszyscy mieli nadzieję, że akcja poszukiwawcza będzie miała szczęśliwy finał. Niestety, 22 sierpnia okazało się, że ratownicy odnaleźli jego ciało. Msza żałobna w intencji Piotra Woźniaka-Staraka odbyła się w czwartek 29 sierpnia w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornej - w uroczystości wzięły udział prawdziwe tłumy. Następnego dnia na Mazurach odbył się wzruszający pogrzeb zmarłego męża Agnieszki Woźniak-Starak. W ceremonii wzięli udział tylko najbliżsi i przyjaciele producenta filmowego. Teraz "Super Express" poinformował o szczegółach ostatniego pożegnania.  Tajemniczy rytuał na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka Według doniesień "Super Expressu" na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka pojawiło się 160 osób. Jak informuje dziennik - część uczestników konduktu żałobnego szła boso - "Super Express" sugeruje, że w ten sposób bliscy Piotra Woźniaka-Staraka nawiązali do starego zwyczaju żałobnego, który mówi, że przed Bogiem wszyscy są równi.  Same buty były ustawione w stronę przystani, gdzie zginął Piotr - informuje "Super Express". Po konsolacji zaś odbyło się ognisko.  Piotr Woźniak-Starak spoczął na swoich ukochanych Mazurach, na terenie posiadłości Staraków w Fuledzie.  To był piękny skromny pogrzeb. Bardzo emocjonalne, prawdziwe ciepłe słowa pożegnania od kilku najbliższych przyjaciół…- w rozmowie z "Super Expressem" zdradziła Joanna Przetakiewicz.  Według informacji tabloidu, najbliżsi Piotra Woźniaka-Staraka po pogrzebie na Mazurach wyjechali na Sycylię, żeby w spokoju przeżyć żałobę.  Zobacz...

Piotr i Agnieszka Woźniakowie Starakowie
Newsy
Piotr Woźniak-Starak chciał zostać ojcem? Przyjaciel opowiedział o jego planach
Piotr Woźniak-Starak chciał zostać ojcem? Przyjaciel opowiedział o jego planach

Już dziś wieczorem, w czwartek 29 sierpnia, rozpoczną się dwudniowe uroczystości pogrzebowe Piotra Woźniaka-Staraka. O godzinie 19:00 kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornej  przy ul. Anny Walentynowicz 1 odbędzie się msza żałobna w intencji producenta filmowego, a piątek urna z prochami Piotra Woźniaka-Staraka zostanie złożona na jego ukochanych Mazurach, w miejscowości Fuleda. Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku do którego doszło 18 sierpnia na jeziorze Kisajno na Mazurach. Śmierć męża gwiazdy TVN wywołała ogromny smutek wśród jego przyjaciół, znajomych i współpracowników, którzy zaczęli publikować w sieci poruszające pożegnania. Teraz również Łukasz Palkowski,  reżyser i scenarzysta, w rozmowie z mediami wspomina swojego przyjaciela.  Jaki był Piotr Woźniak-Starak? Łukasz Palkowski w rozmowie z Faktem opowiedział o Piotrze Woźniaku-Staraku. Reżyser i scenarzysta, z którym współpracował mąż gwiazdy TVN zdradził, że Piotr od zawsze chciał być samodzielny i nie chciał korzystać z pieniędzy swoich rodziców. Zanim stał się sławnym producentem filmowym pracował m.in. jako kelner. Tak, pracował jako kelner, nosił kawę na planie filmowym, układał kable. Zaczynał swoją drogę w filmie od samego początku, od najniższych stanowisk. Potem mu to zostało. Był zawsze z nami na planie, siedział na ławeczce i jadł to co my. Piotr miał w sobie mnóstwo pokory i w żaden sposób się nie wywyższał. Tak samo rozmawiał ze mną jak i ze statystami, wózkarzem i mikrofoniarzem- Łukasz Palkowski zdradził w rozmowie z "Faktem". Okazuje się również, że w przeszłości Piotr Woźniak-Starak nie wykluczał, że kiedyś zostanie ojcem... Kiedyś rozmawialiśmy o dzieciach i o tym, że może...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner