Przemysław Kossakowski w białej koszuli
Albin Marciniak/East News
Newsy

Przemysław Kossakowski pod ostrzałem internautów. Dziennikarz wymownie odpowiada fanom

Od czasu ogłoszenia rozstania Przemysława Kossakowskiego i Martyny Wojciechowskiej dziennikarz mierzy się z ogromną falą hejtu. Postanowił zareagować na słowa internautów.

Rozstanie Przemysława Kossakowskiego i Martyny Wojciechowskiej było dla wszystkich wielkim zaskoczeniem. Para pobrała się w październiku 2020 roku i jak informował jeden z portali, ich małżeństwo zakończyło się zaledwie po kilku miesiącach. Choć na początku główni zainteresowani nie komentowali tych doniesień, zaledwie kilka dni po wypłynięciu sprawy na światło dzienne gwiazdorzy TVN potwierdzili rozpad swojego związku, a na Przemysława Kossakowskiego wylała się fala hejtu. Teraz znany podróżnik postanowił odnieść się do komentarza jednego z internautów.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się. Przypominamy historię ich miłości

Przemysław Kossakowski reaguje na słowa internauty

Plotki o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego pojawiły się w środę, 14 lipca. Pudelek.pl doniósł, że związek znanych podróżników rozpadł się tuż po powiedzeniu sobie "tak". Zgodnie z relacji informatora serwisu, Kossakowski wyprowadził się z domu zaledwie trzy miesiące po ślubie. Śledź najnowsze doniesienia z życia gwiazd na nowym komputerze. Dzięki Komputronik kod rabatowy kupisz sprzęt najwyższej klasy w obniżonej cenie.

To Przemysław podjął decyzję o rozstaniu. Wyprowadził się z domu niedługo po ślubie. Mieszkali ze sobą niecałe dwa, trzy miesiące - informował portal.

Choć tego dnia zarówno Martyna Wojciechowska, jak i Przemysław Kossakowski postanowili nie komentować tych rewelacji, to na instagramowym koncie dziennikarki pojawił się wymowny post, w którym napisała jedynie "Cisza". Dzień później Martyna Wojciechowska potwierdziła rozstanie z mężem.

Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie - napisała na Instagramie Martyna Wojciechowska.

Nie trzeba było długo czekać, by na Przemysława Kossakowskiego wylała się fala hejtu. Fani zarzucali podróżnikowi brak odpowiedzialności, nielojalność, a nawet sugerowali, że powodem rozstania gwiazd TVN może być osoba trzecia. Dziennikarz po dwóch dniach milczenia, w piątkowe popołudnie, 16 lipca, postanowił w końcu odnieść się do sprawy i skomentować rozstanie z Wojciechowską

Nie chcę uciekać od odpowiedzialności, chciałbym tylko napisać, że ocenianie, znając czyjeś życie jedynie przez pryzmat medialnej ekspozycji, to ocenianie na podstawie wyjątkowości nie mającej wiele wspólnego z prawdziwym życiem. Ważne i bolesne decyzje nie są podejmowane z dnia na dzień. To zawsze trudny i skomplikowany proces  - napisał Przemysław Kossakowski.

Choć żona nie obserwuje go na Instagramie, Martyna Wojciechowska odniosła się do postu Kossakowskiego, a w mediach rozpętała się prawdziwa burza. Jedni wysyłali Przemkowi słowa wsparcia, inni z kolei ostro go krytykowali, gloryfikując tym samym Wojciechowską. Jeden z internautów postanowił podsumować internetową dyskusję, a do jego słów odniósł się sam Przemysław Kossakowski.

- Niestety, Przemku, jesteś osobą publiczną. I to na ciebie wylało się wiadro hejtu. Takie mamy super czasy, że ludzie nie mają swojego życia. Mogę tylko życzyć powodzenia. Bo z głupotą nie wygrasz - napisał jeden z fanów. 

- Zdaję sobie z tego sprawę - odpisał Przemek Kossakowski.

Przemysław Kossakowski reaguje na słowa internauty
Facebook @Przemek Kossakowski

Przemysław Kossakowski w oryginalnym wpisie, który zamieścił w swoich social mediach, zaapelował:

- Nie zawsze go widzimy, a czasami pochłonięci własną wizją świata, widzieć nie chcemy. Żyjmy zatem najlepiej jak potrafimy i pozwólmy robić to innym.

Słowa dziennikarza nie znalazły jednak odbicia w działaniu internautów, którzy coraz śmielej publikowali w sieci niepochlebne mu opinie. W mediach społecznościowych fani podróżniczej pary chętnie osądzali rozstanie swoich ulubieńców nie mając pojęcia o tym, jak realnie wyglądał związek Wojciechowskiej i Kossakowskiego i co wpłynęło na ich decyzję o rozpadzie małżeństwa. W komentarzach pojawiały się również słowa wsparcia. Na jeden z takich komentarzy postanowił odpowiedzieć sam Kossakowski.

Przemysław Kossakowski w eleganckiej koszuli
Instagram / przekossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zaczęli się spotykać ponad 3 lata temu. Początkowo ukrywali swój związek, ale po jakimś czasie stali się jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Zakochani nie afiszowali się swoim związkiem w mediach i długo trzymali w tajemnicy swoje zaręczyny, a także wzięli sekretny ślub

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska wzięli ślub
Instagram

Niestety, związek Martyny i Przemysława Kossakowskiego nie przetrwał próby czasu. Dziennikarka TVN przyznała, że ich trzyletnia relacja zakończyła się zaledwie kilka miesięcy po ślubie. 

Śledź najnowsze doniesienia z życia gwiazd na nowym komputerze. Dzięki Komputronik kod rabatowy kupisz sprzęt najwyższej klasy w obniżonej cenie.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski na czerwonym dywanie
Kamil Piklikiewicz/East News

Przemysław Kossakowski w jasnej koszuli
Albin Marciniak/East News
Newsy
Przemysław Kossakowski jeszcze przed ślubem wiedział, że rozstanie się z Wojciechowską?!
Wiadomość o rozstaniu Wojciechowskiej i Kossakowskiego wstrząsnęła mediami. Okazuje się, że dziennikarz już wcześniej wiedział, że jego związek się rozpadnie! Jak to możliwe?

Echa rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego nie milkną. Jak przyznała dziennikarka w oficjalnym instagramowym oświadczeniu, ich małżeństwo rozpadło się zaledwie trzy miesiące po ślubie. Mimo, że główni zainteresowani jak dotąd nie zdecydowali się podać przyczyn swojej decyzji o tak rychłym rozwodzie, w mediach co chwila pojawiają się nowe rewelacje na ten temat. Jak się okazuje, znany podróżnik jeszcze przed ślubem wiedział, że jego związek z Martyną Wojciechowską szybko się rozpadnie... wywróżyła mu to szamanka! Rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego wywróżyła mu szamanka Plotki o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego  pojawiły się 14. lipca. Jeden z portali powołując się na swoje źródło informował, że Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zakończyli swój związek zaledwie kilka miesięcy po swoim ślubie.  To Przemysław podjął decyzję o rozstaniu. Wyprowadził się z domu niedługo po ślubie. Mieszkali ze sobą niecałe dwa, trzy miesiące - donosił portal Pudelek.pl  Następnego dnia na instagramowym koncie podróżniczki pojawił się bardzo emocjonalny wpis, w którym Martyna Wojciechowska potwierdziła rozstanie z mężem . Po trzech latach związku i zaledwie trzy miesiące po ślubie, para podjęła decyzję o rozwodzie.  Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie. Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija - napisała na Instagramie Martyna...

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska na prezentacji jesiennej ramówki TVN 2020
x-news/TVN
Newsy
Przemysław Kossakowski komentuje rozstanie z Martyną Wojciechowską
W środę 14. lipca niespodziewanie media obiegła informacja o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego. Dziennikarz wreszcie zabrał głos.

Wiadomość o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego, którą przekazał jeden z portali internetowych, zaskoczyła chyba wszystkich. Jak informowano, znany podróżnik wyprowadził się od żony  zaledwie kilka miesięcy po ślubie. Znana podróżniczka, przez dłuższy czas milczała, jednak w czwartkowe popołudnie, 15 lipca, oficjalnie potwierdziła rozpad swojego małżeństwa. Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa  - napisała na Instagramie gwiazda TVN. Teraz również jej mąż postanowił zabrać głos w sprawie. Jak rozstanie z Martyną Wojciechowską komentuje Przemysław Kossakowski? Przemysław Kossakowski o rozstaniu z Martyną Wojciechowską Plotki o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego pojawiły się w środę wieczorem. Pudelek.pl doniósł, że ich związek rozpadł się tuż po powiedzeniu sobie "tak". Zgodnie z relacji ich informatora, to Kossakowski wyprowadził się z domu. To Przemysław podjął decyzję o rozstaniu. Wyprowadził się z domu niedługo po ślubie. Mieszkali ze sobą niecałe dwa, trzy miesiące - informował portal. Choć główni zainteresowani postanowili tego dnia nie zaprzeczać, ani nie potwierdzać tych doniesień, to tego samego dnia na instagramowym koncie Wojciechowskiej pojawił się wymowny post , w którym napisała jedynie "Cisza". Dzień później znana podróżniczka odniosła się do plotek. Martyna Wojciechowska potwierdziła rozstanie z mężem . Jak wiecie bardzo rzadko wypowiadam się na temat mojego życia osobistego, ale w związku z ostatnimi doniesieniami medialnymi i licznymi spekulacjami, chciałabym żebyście usłyszeli kilka słów bezpośrednio ode mnie. Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na...

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska wzięli ślub
Instagram
Newsy
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rozstali się?! Zaskakujące ustalenia mediów!
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub w październiku ubiegłego roku. Teraz media donoszą, że ich małżeństwo to już przeszłość. Co się stało?

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski to jedna z najbardziej lubianych par polskiego show biznesu. Podróżnicy jednak bardzo rzadko publikują wspólne zdjęcia i raczej niechętnie mówią o swoim życiu prywatnym. Jednak takiej informacji chyba nikt się nie spodziewał. Według medialnych doniesień, małżeństwo Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego, już się zakończyło! Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także:   Jak mieszka Martyna Wojciechowska? W jej apartamencie czuć ducha podróżniczki! Co za oryginalne wnętrza!   Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski nie są już razem?! Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski na początku ukrywali swój związek przed mediami. W końcu jednak prawda wyszła na jaw, a fotoreporterzy coraz częściej zaczęli śledzić każdy krok pary. Podróżnicy jednak utrzymywali ważne wydarzenia w swoim życiu w tajemnicy, a fani dowiadywali się o wszystkim po fakcie - jak na przykład o ich ślubie, który odbył się pod koniec ubiegłego roku .  Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze - pisał wówczas Przemysław Kossakowski pod zdjęciem ze ślubu z Martyną Wojciechowską.            Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Przemyslaw Kossakowski (@przekossakowski) Zobacz także:   Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski pokazali zdjęcia z podróży... przedślubnej! "Zawsze lubiliśmy robić wszystko po swojemu" Fani uwielbiają Martynę Wojciechowską i...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria
Styl życia

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner
Newsy

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner
Newsy

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner
Newsy

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan

BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy

Julia Wieniawa

BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy

Katarzyna Cichopek

BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show

Hotel Paradise

BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show

Ślub od pierwszego wejrzenia

BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji

Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021

Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle

Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend

Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle

Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają

Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle

Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat

Anna Kusiak