Widzowie oburzeni na Polsat. Przerwali wypowiedź Stocha
Za co?
1/4
Widzowie oburzeni na Polsat. Przerwali wypowiedź Stocha

 

Podczas Gali Mistrzów Sportu poznaliśmy najlepszego sportowca 2018 roku. Został nim Bartosz Kurek. Drugie miejsce zajął Kamil Stoch, który ze względu na zawody, nie mógł odebrać sam nagrody. W jego imieniu zrobiła to oczywiście ukochana żona, Ewa Stoch. Skoczek miał jednak szansę podziękować wszystkim podczas połączenia na żywo, które nawiązano. Niestety, jego wypowiedź pod koniec została przerwana przez prowadzących. To nie spodobało się widzom Polsatu, którzy wyrazili swoje oburzenie na Facebooku.

 

Dostało się również Paulinie Chylewskiej! Sprawdźcie, o co chodzi!

 

Zobacz także: Robert Lewandowski na 9. miejscu w plebiscycie na sportowca roku. Większy sukces odniosła Anna!

 

AKTUALIZACJA

Polsat przeprasza za wpadkę z Kamilem!
 TUTAJ!

2/4
Widzowie oburzeni na Polsat. Przerwali wypowiedź Stocha

 

To Ewa Stoch odebrała nagrodę w imieniu męża. Kamil, prosto z hotelu, również podziękował wszystkim głosującym oraz swojemu sztabowi i żonie. Padły naprawdę wzruszające słowa:

Chciałbym podziękować osobie, która jest bardzo blisko mojemu sercu. Nie wiem czy potrafię znaleźć słowa, żeby oddać jej wdzięczność, ale całym sercem dziękuję jej za wszystko!  - mówił Kamil w swoim przemówieniu. 

Kamil był ostatnią osobą, która mogła zabrać głos. Niestety, zbliżał się koniec transmisji gali w Polsacie, przez co prowadzący musieli szybko zakończyć z nim rozmowę. Skoczek nie dokończył więc pozdrowień, gdyż zabrzmiała muzyka. Widzów Polsatu mocno to oburzyło!

 

Zobacz: Apoloniusz Tajner z młodszą o 36 lat partnerką na Gali Mistrzów Sportu! Jak wypadli? ZDJĘCIA

 

Co napisali w sieci? 

3/4
Kamil Stoch i Ewa Stoch, 2012

 

Opinie są jednoznaczne!

Wstyd, Polsat, wstyd! Ucięcie wypowiedzi Kamila w chwili pozdrowień i podziękowań to jakaś kpina! Sportowiec, mimo widocznego zmęczenia, zgodził się poświęcić wam czas, a wy tak brzydko go potraktowaliście. A może chciał pogratulować jeszcze Kurkowi, a wy to po chamsku wycięliście?

Telewizja telewizją, ale przerywać komuś wypowiedź wcześniej podkreślając jak dużo czasu macie? Trochę słabe, tak jak zresztą przerywanie występu, proponuję nieco popracować nad organizacją, bo to tylko działa na niekorzyść :)

 Za to przerwanie wypowiedzi Kamila Stocha usuwam wasz kanał z mojej listy! Wstyd!!! Kamil osiągnął więcej niż ktokolwiek w tej żenującej stacji! Teraz niech wszyscy się dowiedzą jacy jesteście - to tylko kilka z dziesiątek takich komentarzy.

 

Oberwało się również Paulinie Chylewskiej. Za co?

 

Widzowie oburzeni na Polsat. Przerwali wypowiedź Stocha 1

Widzowie oburzeni na Polsat. Przerwali wypowiedź Stocha 3

4/4
Widzowie oburzeni na Polsat. Przerwali wypowiedź Stocha

 

Paulina Chylewska, podczas rozmowy z Ewą Stoch, 4. miejsce Kamila Stocha podczas Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu nazwała "nieudanym występem". Przypomnijmy - skoczek otrzymał później złoty medal. Ewa Stoch była wyraźnie tym zaskoczona. Stwierdziła, że czwarte miejsce to nie jest nieudany występ i że wielu sportowców chciałoby zająć tak wysoką pozycję. 

 

Chylewska dopieprzyła tekstem o nieudanym występie Stocha. Tyle lat w sportowym dziennikarstwie i taki niewypał. Wstd!

 

Żenujący poziom Chylewskiej podczas rozmowy z żoną Kamila Stocha 👎🏻👎🏻 na szczęście, pani Ewa bardzo ładnie jej wszystko wyjaśniła 😉

 

Paulina Chylewska wykazała się totalną ignorancją, kompromitacja telewizji POLSAT - Kamil Stoch zasługuje na szacunek. Pani Chylewska mam nadzieję, że jest to pani ostatni występ na Gali!! - piszą ostro internauci.

 

Rzeczywiście przesadziła?

 

Widzowie oburzeni na Polsat. Przerwali wypowiedź Stocha 2

Widzowie oburzeni na Polsat. Przerwali wypowiedź Stocha 4