Bartosz Kurek z dziewczyną, kim jest dziewczyna Bartosza Kurka?
Kim jest Anna Grejman?
1/4
Bartosz Kurek z dziewczyną, kim jest dziewczyna Bartosza Kurka?

 

Bartosz Kurek pojawił się na Gali Mistrzów Sportu 2018 wraz ze swoją dziewczyną, Anną Grejman, dla której był to debiut na czerwonym dywanie. Okazało się, że Bartosz Kurek został Sportowcem Roku 2018 w plebiscycie Przeglądu Sportowego. Pokonał m.in. Kamila Stocha (laureata z poprzedniego roku) czy Roberta Lewandowskiego, który zajął 9 miejsce. Serdecznie gratulujemy! 

Panowie, moja złota drużyno, to dla Was, tak Wam dziękują Polacy, Wasi kibice, i tak dziękuję Wam ja, wasz kolega. Jeszcze jedno - Kamil jest bogiem, a ja tak tylko na chwilkę tutaj skoczyłem - mówił Kurek w swoim przemówieniu. 

Jak prezentowali się Bartek i jego partnerka na czerwonym dywanie? Anna, również siatkarka, na ten wieczór wybrała czerwoną suknię maxi na jedno ramię z długim trenem od Violi Piekut. Niemal identyczną, ale czarną, miała na sobie Anna Lewandowska!

 

Zobacz: Ewa Stoch i Anna Lewandowska w czerni na Gali Mistrzów Sportu! Która wypadła lepiej? ZOBACZ i zagłosuj!

 

Zobaczcie zdjęcia i dowiedzcie się więcej o dziewczynie Bartosza Kurka! 

2/4
Bartosz Kurek i Anna Grejman na Gali Mistrzów Sportu 2018

 

Kim jest dziewczyna Bartosza Kurka?

 

Anna i Bartosz prezentowali się świetnie na czerwonym dywanie. Niedawno para zaręczyła się! Anna Grejman ma 26 lat, jest również siatkarką! Pod koniec 2018 roku odeszła z Chemika Police. Na razie jest bez klubu. Była reprezentantka Polski juniorek. Ma 183 cm wzrostu (Bartek jest od niej wyższy o 25 cm). 

3/4
Bartosz Kurek i Anna Grejman na Gali Mistrzów Sportu 2018

 

Bartek i Anna kochają nie tylko sport, ale również podróże, zwłaszcza dalekie. Niedawno odwiedzili Tajlandię! 

 

4/4
Bartosz Kurek i Anna Grejman na Gali Mistrzów Sportu 2018
Więcej na temat Bartosz Kurek