Anna Lewandowska
Co powiedziała ze sceny?
1/4
Anna Lewandowska

 

Już wiadomo, które miejsce zajął Robert Lewandowski w plebiscycie Przeglądu Sportowego 2018! To najniższa pozycja w jego karierze - 9! Wcześniej piłkarz zajmował dwukrotnie drugie miejsce (za rok 2016 i 2017), zaś w 2015 roku triumfował! Niestety, sportowiec po raz kolejny nie mógł pojawić się na gali - statuetkę w jego imieniu odebrała Anna Lewandowska. Co powiedziała? Zobaczcie! 

 

Zobacz: Ewa Stoch i Anna Lewandowska w czerni na Gali Mistrzów Sportu!

 

2/4
Anna Lewandowska na Gali Mistrzów Sportu 2018
ONS

 

Ania Lewandowska rozpoczęła od żartu:

Skąd wiedzieliście, że 9 jest ulubioną cyfrą Roberta? - śmiała się. (9 to numer koszulki z jaką gra Lewandowski). Robert żałuje, że nie może być z nami, jest w Katarze na obozie. Jest to ogromny zaszczyt, że w takim gronie znów się znajduje. Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy zdobyli wysokie wyniki, trzymamy kciuki za siatkarzy, to bliska sercu dziedzina Roberta. Sport daje wiele możliwości, doskonalenia się, ciągłego podwyższania poprzeczki, mam nadzieję, że w 2019 roku Robert ją podniesie - mówiła Anna.

 

Co ciekawe, to w tym roku ona odniosła na gali większy sukces. Dlaczego?

3/4
Anna Lewandowska na Gali Mistrzów Sportu 2018
ONS

 

Co ciekawe, Anna odebrała nagrodę jako prezes Olimpiad Specjalnych Polska w kategorii "Serce dla Sportu":

Jest to ogromny zaszczyt, już mi się głos trzęsie, że mogę odebrać nagrodę w imieniu zawodników, którzy walczą każdego dnia, w życiu codziennym, jak i sporcie. Ci zawodnicy są dla nas ogromnym wzorem - mówiła łamiącym się głosem. 

Oglądaliście wystąpienie Anny?

4/4
Anna Lewandowska na Gali Mistrzów Sportu 2018
ONS