Przemek Kossakowski o Martynie Wojciechowskiej
ONS
Co zdradził w wywiadzie?
1/4
Przemek Kossakowski o Martynie Wojciechowskiej
ONS

 

Ponad pół toku temu okazało się, że Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są parą. W pierwsze takie informacje mało kto wierzył - ona szczęśliwa singielka z silnym poczuciem niezależności, on - samotny wędrowiec z przeszłością. A jednak - w czerwcu 2018 roku, kiedy pojawili się na jednej z imprez w Sopocie razem już nikt nie miał wątpliwości, że są parą! 

 

Zakochani nie wiele mówią o sobie, choć w mediach i tak było już głośno o ich wspólnym zamieszkaniu, planach powiększenia rodziny, ślubie... Teraz nieco więcej na temat Martyny zdradził sam Przemek w rozmowie z "Twoim Stylem"!

 

Zobacz: Martyna Wojciechowska rozstanie się z Przemysławem Kossakowskim?! Wiemy, dlaczego!

 

2/4
martyna wojciechowska i przemysław kossakowski
eastnews

 

Przemek Kossakowski zdradza, że związek z Martyną Wojciechowską zmienił go:

Myślę, że odnalazłem równowagę. Trochę mi jej brakuje z natury. Wreszcie przestałam się szamotać. Mam pewność, że jestem w najlepszym momencie życia. Mam kierunek i cel - mówi gwiazdor stacji TTV.

A jak zdobył Martynę? 

3/4
Przemek Kossakowski podczas otwarcia Góralskiego Browaru
Marcin Bruniecki

 

Kossakowski przyznaje szczerze, że Wojciechowskiej nie da się zdobyć i ciężko jej zaimponować:


Och, to niekończący się proces. Martyny nie da się zdobyć, na nią trzeba zasłużyć. Martynie nie zaimponujesz szaleństwem, bo na swoim koncie ma ich więcej. Nie zaimponujesz szybką jazdą samochodem, bo zrobi to lepiej. Jeżeli więc można jej czymś zaimponować, to byciem obok tak, żeby była pewna, że zawsze może na mnie liczyć. Ja wiem, że to może się wydać naiwne i egzaltowane, ale życie razem jest o wiele prostsze niż czasami nam się wydaje - przekonuje podróżnik. 

Co Wy na to? :)


Zobacz: "Każde z nas idzie swoją drogą!" - Martyna Wojciechowska szczerze o związku z Kossakowskim!

 

4/4
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski - czułości na balu TVN
ONS.pl