Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zakochani Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski obejmują się Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski razem na imprezie na plaży Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są parą Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski w Sopocie
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zakochani
Paparazzi
Zobacz, jak spędzają weekend w Sopocie!
1/5
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zakochani
Paparazzi

A jednak! Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są parą! Już od kilku tygodni mówi się, że znana podróżniczka spotyka się z bohaterem programów emitowanych w TTV. Jako pierwszy o ich związku napisał tygodnik "Na żywo". Informator gazety opowiedział o randce pary w jednym z warszawskich parków.

Wymieniali czułe uściski, przytulali się do siebie, szeptali do ucha. Na ich twarzach cały czas gościł uśmiech - twierdził informator "Na żywo".

 

Para poznała się w ubiegłym roku. Przemek Kossakowski uwiecznił to spotkanie na zdjęciu, które pokazał w sieci. 

Z kobietą, która potrafi zaimponować - napisał pod zdjęciem Przemek Kossakowski.

 

Co na temat Przemka mówi Martyna? I jak wyglądali razem na imprezie w Sopocie? Zobaczcie kolejne slajdy!

 

Zobacz: Kossakowski i Wojciechowska są razem?! Wiele zdradzili w tym programie! WOW! Aż iskrzy!

2/5
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski obejmują się
Paparazzi

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska spędzają weekend w Sopocie. Para zjawiła się na zawodach jeździeckich w skokach przez przeszkody. Impreza przyciągnęła do Sopotu wiele znanych osób m.in. Martę Kaczyńską, Jarka Bieniuka czy Piotra Kraśko z żoną Karoliną Ferenstein. Oczy wszystkich zwrócone były jednak na Martynę i Przemka, którzy pojawili się razem na afterparty po zawodach. To było ich pierwsze publiczne wyjście. I co ważne - nie żałowali sobie czułości. Zobaczcie ich zdjęcia w naszej galerii!

3/5
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski razem na imprezie na plaży
Paparazzi

Co na temat związku z Martyną powiedział Przemek? Kossakowski nie był zbyt wylewny.

Przyjąłem zasadę, że publicznie nie wypowiadam się na temat mojego życia prywatnego - stwierdził Przemek Kossakowski w "Fakcie".

A co o Przemku powiedziała ostatnio Martyna? Zobacz kolejny slajd!

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link.

4/5
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są parą
Paparazzi

Niedawno Martyna wypowiedziała się na temat Przemka w programie "Kulisy sławy". 

 

"Jeśli chodzi o to, czy jest moją bratnią duszą, tak, myślę, że jesteśmy bratnimi duszami. Kobiety tak mają, że jak słyszą mężczyznę, który deklaruje, że jest samotnym wilkiem i teraz będzie podążał tą drogą, to pojawia się taki element: Czy na pewno?", powiedziała Martyna Wojciechowska. 

 

A co na temat ich związku mówi znajomy pary?

5/5
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski w Sopocie
Paparazzi

Spotykają się od niedawna. I choć czują, że do siebie pasują, bo mają podobne pasje i temperamenty, to nie chcą niczego przyspieszać – powiedział we "Fleszu" znajomy pary.

Czy Martyna i Przemek pasują do siebie?