Plakat Pitbull. Niebezpieczne kobiety

Producent "Pitbulla" o oświadczeniu Vegi: "Jest nieprawdziwe. Dostał część wynagrodzenia na poczet kolejnego Pitbulla"

Plakat Pitbull. Niebezpieczne kobiety

Producent "Pitbulla" wydał oświadczenie w sprawie wpisu Patryka Vegi! Pomiędzy Emilem Stępniem a reżyserem doszło do konfliktu i ostatecznie panowie zdecydowali się rozdzielić. Oznacza to, że Patryk Vega nie wyreżyseruje kolejnej części "Pitbulla", o czym poinformowała sama Doda. W czwartek reżyser wydał oświadczenie, dlaczego do tego doszło. W swoim wpisie podkreślił, że nie do końca podobał mu się pomysł obsadowy, a firma producencka nie chciała iść na ustępstwa. Przypomnijmy, że w filmie jedną z kobiet mafii ma zostać Doda. Po oświadczeniu Patryka Vegi zawarzało. Teraz głos zabrał Emil Stępień, przedstawiciel firmy producenckiej  Ent One Investments.

 

Zobacz:  Sześć powodów, dla których warto zobaczyć "Sztukę kochania". Premierowa RECENZJA

 

Producent "Pitbulla" wydał oświadczenie

Ze słów prezesa zarządu wynika, że Patryk Vega otrzymał część wynagrodzenia za nowo powstającego "Pitbulla" i że panowie doszli do porozumienia. Emil Stępień sugeruje również, że wydane, że Patryka Vegę oświadczenie jest nieprawdziwe:

Odnosząc się do treści zawartej w oświadczeniu p. Patryka Vegi, informuję, że podane w nim informacje  są nieprawdziwe. Koncyliacyjnie ustalone zostały przez nas postaci fabuły i ich odtwórcy. Dodatkowo, wspólnie z częścią tych osób odbyliśmy spotkania i złożyliśmy im deklaracje współpracy, co zostało potwierdzone zarówno na poziomie umów aktorskich, ale także mojej i p. Patryka Vegi korespondencji wewnętrznej. Pan Patryk Vega został również częściowo uhonorowany wynagrodzeniem na poczet kolejnego Pitbulla. Odnotowując powyższe fakty, kategorycznie zaprzeczam informacjom przedstawionym przez p. Patryka Vegę.

Po czyjej jesteście stronie?

 

Zobacz:  Kobiety niebezpieczne: Cielecka, Ostaszewska, Kulig. Zobacz zwiastun Pitbulla w wersji bez cenzury!

 

Patryk Vega nie wyreżyseruje kolejnej części "Pitbulla"

Patryk Vega, premiera Pitbulla
ONS

 

Emil Stępień wydał oświadczenie w tej sprawie

„Pitbull. Niebezpieczne kobiety’’
Materiały Prasowe

Więcej na temat Pitbull Patryk Vega
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43