ONS

Producenci "TzG" wiedzieli, że Skrzynecka jest w ciąży!

ONS
Spekulacje o powodzie zwolnienia wieloletniej prowadzącej "Taniec z Gwiazdami" wciąż nie cichną. Pisano, że Kasia Skrzynecka po prostu się znudziła, słabo wypadła w badaniach itd.

Wiadomość o błogosławionym stanie Skrzyneckiej wskazywała, że to właśnie z powodu ciąży postanowiła zrezygnować z pracy. Okazuje się, że nic bardziej mylnego!

Według oficjalnego oświadczenia menadżera celebrytki, producenci programu doskonale wiedzieli, że Kasia jest w ciąży. Menadżer zapewnił jednak, że pomimo tego odmiennego stanu, nie ma żadnych przeciwwskazań do tego ażeby Skrzynecka pracowała w ciąży.

Katarzyna Skrzynecka wraz z mężem Marcinem Łopuckim spodziewają się zostać rodzicami w połowie stycznia 2012 roku. Kasia czuje się bardzo dobrze i nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych, by móc spokojnie pracować zawodowo - czytamy w oświadczeniu.

Ponieważ gospodynię show z programem łączyła umowa o dzieło, a nie umowa o pracę, pracodawca nie miał obowiązku przedłużyć umowy z ciężarną.

Producenci show ze strony Stacji TVN mieli wiedzę o tym, iż Artystka spodziewa się dziecka. W przypadku umowy o pracę, kobieta w okresie macierzyńskim podlega ochronie prawnej. W przypadku umowy o dzieło, na mocy której współpracują wszyscy Uczestnicy, Prowadzący oraz Jurorzy programu „Taniec z Gwiazdami” – pozostaje to jedynie kwestią honorową Pracodawcy ( czyli tzw „Zamawiającego Dzieło” ). Management Katarzyny Skrzyneckiej stanowczo dementuje pogłoski, jakoby Artystka prowadziła jakiekolwiek rozmowy lub negocjacje z Produkcją programu „Taniec z Gwiazdami” ‘ ani też z jej Pracodawcami ze strony Stacji TVN odnośnie zmian warunków Umowy. Artystka od kilku lat pracuje na stałych warunkach Umowy o Dzieło, które były dla niej w pełni zadowalające i nie prowadziła żadnych rozmów ani na temat podwyższania jej wynagrodzenia, ani żadnych innych zmian w warunkach Umowy. Nieprawdą i fantazją dziennikarską są również pogłoski o tym, jakoby Katarzyna kiedykolwiek komentowała lub interesowała się doborem personalnym Gości tańczących w programie. O nazwiskach Uczestników show Prowadząca dowiadywała się zawsze tuż przed Oficjalną Konferencją Prasową każdej kolejnej edycji. Każdym z potencjalnych Gości programu opiekowałaby się zawsze z równą życzliwością, ponieważ na tym polega zadanie i profesjonalizm Prowadzących tego rodzaju Show.(...) - pisze Roman Rogowiecki.

Czyżby zatem to jednak ciąża Skrzyneckiej, ale nie dla niej samej, była przeszkodą w dalszym prowadzeniu programu?

pijavka

Więcej na temat Katarzyna Skrzynecka TzG
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03