Cleo, Doda
East News

Plejada gwiazd na premierze nowej płyty Cleo! Gwiazdę wspierali m.in. Doda, Kwiatkowski, Dąbrowska!

Cleo, Doda
East News

Cleo w miniony czwartek, 17 września, w Hotelu Marriott, wraz z serwisem streamingowym TIDAL, zorganizowali huczną imprezę z okazji premiery jej trzeciego, solowego albumu zatytułowanego "superNOVA" (możecie go odsłuchać tutaj). Oczywiście pojawiło się wiele gwiazd, które razem z wokalistką, świętowały jej kolejny sukces! Wśród gości pojawiła się między innymi Doda, która - jak  zawsze - olśniła wszystkich swoim wyglądem. Zobaczcie zdjęcia! 

Zobacz także: Cleo to prawdziwa kopalnia hitów! Jak dobrze je znasz? Wielki QUIZ dla fanów!

Premiera płyty Cleo, a na niej - plejada gwiazd! Nie zabrakło również zjawiskowej Dody! 

Cleo nie zwalnia tempa i co chwila możemy usłyszeć o jej kolejnych sukcesach i nowych, fantastycznych utworach. Pomimo pierwszych trudności z zaistnieniem w show biznesie (w programie X-Factor jurorzy nie byli zachwyceni jej występem i nie przeszła castingów) wokalistka udowodniła, że ciężka praca i wielki talent, obronią się same. Najpierw współpraca z Donatanem przyniosła jej rozpoznawalność. Po owocnej współpracy z producentem, zdecydowała się na solową karierę. Teraz nikomu już nie trzeba przedstawiać Cleo, która zdecydowanie zasługuje na miano jednej z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju!

Piosenkarka właśnie świętowała swój kolejny sukces - premierę nowego solowego albumu zatytułowanego "superNOVA". Impreza była utrzymana w iście kosmicznym klimacie. Cleo pojawiła się w bardzo oryginalnym  kombinezonie, który idealnie podkreślił jej szczupłą sylwetkę. 

Posłuchajcie nowości od Cleo - singla "W telefonie"!

Cleo
East News

Na premierze płyty Cleo nie zabrakło innej, wspaniałej wokalistki - Dody! Gwiazda podkreśliła swoje idealne kształty obcisłą, czarną sukienką. 

Cleo, Doda
East News

Pojawiła się również Anika Dąbrowska - zwyciężczyni drugiej edycji programu "The Voice Kids", która osiągnęła ten wielki sukces będąc właśnie w drużynie Cleo! 

Cleo
East News

Emilian Gankowski i Kasia Dziurska również zaszczycili piosenkarkę swoją obecnością.

Cleo
East News

W tym ważnym dniu nie mogło również zabraknąć serdecznego kolegi Cleo, czyli Dawida Kwiatkowskiego. Zaprzyjaźnieni artyści zasiadają razem w fotelach jurorskich w programie "The Voice Kids". Na imprezie pojawił się także Damian Kordas. 

Cleo
Akpa Michał Baranowski
 

Cleo mogła również liczyć na obecność Qczaja! 

Cleo
Akpa Michał Baranowski/East News

Gratulujemy Cleo i życzymy jej kolejnych, wielkich sukcesów, o których z pewnością usłyszymy jeszcze nie raz! 

Cleo - premiera płyty
East News

 

Więcej na temat Cleo
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01