Wielka premiera DVD Dody
ONS

Już jutro odbędzie się wielka premiera koncertowego DVD Dody z koncertu w ramach trasy "Fly High", który został zarejestrowany pod koniec zeszłego roku. Jest to pierwszy taki projekt w karierze wokalistki, a w jego produkcję był zaangażowany ogromny sztab ludzi. Wtorkowa premiera również nie będzie zwykłą imprezą. Przypomnijmy: Doda zaprosiła Szulim na premierę swojego DVD. A ona na to...

Artystka słynie z tego, że jej występy czy premiery płyt lub teledysków są zawsze zorganizowane z wielką pompą. Nie inaczej będzie i tym razem, bo wokalistka traktuje wydanie DVD bardzo priorytetowo. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, na publiczność w warszawskim kinie Luna czeka szereg atrakcji, a sama Doda zaplanowała efektowne wejście na imprezę. Gwiazda ma bowiem pojawić się w wyjątkowej przesyłce z Dodogaskaru, którą przywiezie ogromny... tir. Warto zaznaczyć, że Dodogaskar to nazwa wyspy, na której dzieje się akcja koncertu "Fly High".
 

Doda od początku wiedziała, że chce zorganizować premierę w kinie. Początkowo sugerowano jej, aby zorganizować mały i zamknięty pokaz dla mediów, ale zdecydowanie odrzuciła taką propozycję. Tego dnia chce być wśród fanów, którzy spędzili z nią oraz trasą "Fly High" drugą połowę zeszłego roku. Specjalnie dla nich kino zostanie udekorowane na wzór Dodogaskaru - będzie piasek, palmy, orzeźwiające drinki z "Fly High Baru" i nie tylko. Po seansie każdy będzie mógł kupić DVD, dostać autograf i zdjęcie, a potem odbędzie się afterparty w gejowskim klubie Glam. To ma być święto Dody i jej fanów - zdradza nam osoba z otoczenia Rabczewskiej.


Wybieracie się na jutrzejszą premierę DVD Dody?

Zobacz: Doda reaktywowała Virgin. W takiej odsłonie jeszcze jej nie widzieliście

Doda na urodzinach magazynu K MAG:

Więcej na temat Doda fly high tour