Katarzyna Dowbor, Agata Młynarska, Beata Kozidrak i inne gwiazdy obchodzą dziś swoje święto, czyli Dzień Babci! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was zestawienie gwiazd, które dość szybko doczekały się swoich wnuków. Ile miały lat kiedy zostały babciami? Zobaczcie sami!

Reklama

Babcie w show biznesie

Choć patrząc na zdjęcia Agaty Młynarskiej trudno uwierzyć, że może być już babcią, to okazuje się, że gwiazda już od dziesięciu lat rozpieszcza swoje wnuki! Dziennikarka po raz pierwszy została babcią w wieku 46 lat.

(...)Przyznam, że moje wnuczki nie mówią do mnie babciu, ale „Bibi”. Mam natomiast zakaz od syna kupowania dziewczynkom prezentów - mówiła kilka lat temu Agata Młynarska.

Instagram

Babcią jest również jedna największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, Beata Kozidrak. Najstarszy wnuk 60-letniej wokalistki urodził się już jedenaście lat temu. Artystka jest zachwycona rolą babci!

To absolutne szaleństwo. Kiedy przyjeżdżam do córki zdejmuję te wysokie buty, włosy w kitek i jest zabawa na dywanie. Absolutnie jest poczucie rytmu. To będzie perkusja, po dziadku- Beata Kozidrak mówiła kilka lat temu, po narodzinach pierwszego wnuka.

POLSAT

Grażyna Szapołowska została babcią mając zaledwie 47 lat. Dziś wnuczka aktorki jest już dorosła i również próbuje swoich sił w show-biznesie. Jakiś czas temu widzowie mogli zobaczyć jej wystąp w muzycznym talent-show "The Voice of Poland". Internauci byli zachwyceni Karoliną Matej, jednak żaden z jurorów nie odwrócił się podczas jej występu. Karolina w programie opowiadała o swojej relacji z ukochaną babcią.

Mam z babcią bardzo dobre relacje. Śmiałabym powiedzieć, że troszeczkę lepsze niż z mamą. Babcia traktuje mnie też jako swoją córkę. Codziennie się z nią widuję, gotuje mi. Jestem z nią bardzo blisko - opowiadała o swojej relacji z babcią Karolina Matej.

Jan Bogacz / TVP

Dzień Babci świętuje dziś również Katarzyna Dowbor. Gwiazda programu "Nasz Nowy Dom" ma dwie wnuczki: Helenę i Janinę. Katarzyna Dowbor została mając 50 lat.

Zobacz także

Jestem babcia pracująca – ciągle nie mam czasu, ale z moją starszą wnuczką mamy swój rytuał: jeździmy razem w ferie na narty. Jeszcze mnie wnusia nie dogania, więc jestem cool, daję czadu, wstydu nie ma. Ja czuję, że to jest nasz czas, fajnie się nam gada. Uważam, że taki tydzień czy dwa na nartach są dużo cenniejsze niż codzienne wizyty umęczonej babci, która ma dopilnować wnuków, a one mają jej potąd, bo znowu każe zjeść rosołek. Ja nic nie każę. Od wychowania są rodzice – ja jestem od rozpuszczania- Katarzyna Dowbor mówiła jakiś czas temu w wywiadzie dla "Wysokich Obcasów".

ONS

W 2020 roku do grona szczęśliwych babć dołączyła Anna Korcz. Córka aktorki urodziła wówczas synka.

Będę go rozpieszczała. Zapowiedziałam córce, że będziemy jedli lody i lizaki- w "Dzień Dobry TVN" mówiła później dumna babcia.

Wszystkim babciom życzymy dużo zdrowia!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama