Katarzyna Dowbor, Agata Młynarska, Beata Kozidrak
East News

Oto najmłodsze babcie show biznesu! Jedna z nich została babcią w wieku 46 lat

Katarzyna Dowbor, Agata Młynarska, Beata Kozidrak
East News

Katarzyna Dowbor, Agata Młynarska, Beata Kozidrak i inne gwiazdy obchodzą dziś swoje święto, czyli Dzień Babci! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was zestawienie gwiazd, które dość szybko doczekały się swoich wnuków. Ile miały lat kiedy zostały babciami? Zobaczcie sami!

Babcie w show biznesie

Choć patrząc na zdjęcia Agaty Młynarskiej trudno uwierzyć, że może być już babcią, to okazuje się, że gwiazda już od dziesięciu lat rozpieszcza swoje wnuki! Dziennikarka po raz pierwszy została babcią w wieku 46 lat.

(...)Przyznam, że moje wnuczki nie mówią do mnie babciu, ale „Bibi”. Mam natomiast zakaz od syna kupowania dziewczynkom prezentów - mówiła kilka lat temu Agata Młynarska. 

Agata Młynarska  Instagram
Instagram

Babcią jest również jedna  największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, Beata Kozidrak. Najstarszy wnuk 60-letniej wokalistki urodził się już jedenaście lat temu. Artystka jest zachwycona rolą babci!

To absolutne szaleństwo. Kiedy przyjeżdżam do córki zdejmuję te wysokie buty, włosy w kitek i jest zabawa na dywanie. Absolutnie jest poczucie rytmu. To będzie perkusja, po dziadku- Beata Kozidrak mówiła kilka lat temu, po narodzinach pierwszego wnuka. 

Beata Kozidrak na festiwalu w Sopocie
POLSAT

Grażyna Szapołowska została babcią mając zaledwie 47 lat. Dziś wnuczka aktorki jest już dorosła i również próbuje swoich sił w show-biznesie. Jakiś czas temu widzowie mogli zobaczyć jej wystąp w muzycznym talent-show "The Voice of Poland". Internauci byli zachwyceni Karoliną Matej, jednak żaden z jurorów nie odwrócił się podczas jej występu. Karolina w programie opowiadała o swojej relacji z ukochaną babcią.

Mam z babcią bardzo dobre relacje. Śmiałabym powiedzieć, że troszeczkę lepsze niż z mamą. Babcia traktuje mnie też jako swoją córkę. Codziennie się z nią widuję, gotuje mi. Jestem z nią bardzo blisko - opowiadała o swojej relacji z babcią Karolina Matej.

Karolina Matej i Grażyna Szapołowska na planie The Voice of Poland
Jan Bogacz / TVP

Dzień Babci świętuje dziś również Katarzyna Dowbor. Gwiazda programu "Nasz Nowy Dom" ma dwie wnuczki: Helenę i Janinę. Katarzyna Dowbor została mając 50 lat. 

Jestem babcia pracująca – ciągle nie mam czasu, ale z moją starszą wnuczką mamy swój rytuał: jeździmy razem w ferie na narty. Jeszcze mnie wnusia nie dogania, więc jestem cool, daję czadu, wstydu nie ma. Ja czuję, że to jest nasz czas, fajnie się nam gada. Uważam, że taki tydzień czy dwa na nartach są dużo cenniejsze niż codzienne wizyty umęczonej babci, która ma dopilnować wnuków, a one mają jej potąd, bo znowu każe zjeść rosołek. Ja nic nie każę. Od wychowania są rodzice – ja jestem od rozpuszczania- Katarzyna Dowbor mówiła jakiś czas temu w wywiadzie dla "Wysokich Obcasów". 

Katarzyna Dowbor w beżowym płaszczu
ONS

W 2020 roku do grona szczęśliwych babć dołączyła Anna Korcz. Córka aktorki urodziła wówczas synka. 

Będę go rozpieszczała. Zapowiedziałam córce, że będziemy jedli lody i lizaki- w "Dzień Dobry TVN" mówiła później dumna babcia. 

Anna Korcz z córką Anną Korcz

Wszystkim babciom życzymy dużo zdrowia!

 

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47