Nie milkną echa skandalu związanego z rozstaniem Shakiry i Gerarda Pique. Po doniesieniach katalońskiej prasy gwiazdy wreszcie przyznały się, że ich związek to już historia. Według dziennikarzy "El Periódico" piłkarz wyprowadził się ze wspólnego mieszkania po tym, jak partnerka miała go nakryć na zdradzie z 22-letnią hostessą. Choć Shakira bardzo źle znosi ostatnie wydarzenia, ze względu na dobro dzieci para miała wybrać się razem do Czech, gdzie syn gwiazd brał udział w zawodach sportowych. Niewykluczone, że ostatecznie artystka i zawodnik FC Barcelony spotkają się w sądzie, chociaż formalnie nie byli małżeństwem.

Reklama

Niedawno Shakira opublikowała w mediach społecznościowych wiadomość o odniesionym sukcesie. Piosenkarka podziękowała za wsparcie, nie kryjąc zadowolenia. Co świętowała?

Shakira świętuje wielki sukces klipu

Wiele wskazuje na to, że Shakira próbuje stwarzać pozory normalności, choć jej życie osobiste dopiero co przeszło prawdziwy wstrząs. Niedawno do mediów trafiły pierwsze zdjęcia piosenkarki po rozstaniu z Gerardem Pique. Gwiazda nie wyglądała na szczęśliwą. Zagraniczna prasa ujawnia też nowe fakty w sprawie niewierności zawodnika FC Barcelony i jego rzekomej kochanki. Tymczasem wokalistka postanowiła uczcić... sukces klipu, który ma już ponad 100 milionów wyświetleń.

Właśnie usłyszałam od mojego zespołu, że teledysk "Te Felicito" przekroczył wczoraj 100 milionów wyświetleń! Jesteście najlepszymi fanami na całym świecie! Dziękuję bardzo za wsparcie i miłość! - czytamy na Instagramie piosenkarki.

Zobacz także: Shakira i Gerard Pique potwierdzają rozstanie! Para wydała wspólne oświadczenie

Zobacz także

Niektórzy fani są zniesmaczeni tym, że choć Shakira przeżywa osobisty dramat, to w mediach społecznościowych publikuje treści często związane z jej pracą. Na nagraniach bywa uśmiechnięta i tryska energią. Niektórzy internauci są tym bardzo zdziwieni, zwłaszcza że niedawno Shakira trafiła do szpitala. Jej stan zdrowia pogorszył się w wyniku stresu, jakiego ostatnio doświadczyła. Warto jednak zaznaczyć, że wokalistka ma sporo zobowiązań zawodowych, a jej konto z pewnością pomagają jej prowadzić współpracownicy.

PAU BARRENA/AFP/East News

Najwyraźniej gwiazdy nie mają już szans na uratowanie związku. Niewykluczone też, że Shakira i Gerard Pique szykują się do batalii sądowej. Gwiazdy mają do podziału majątek warty kilkaset milionów euro. Oprócz tego pozostaje jeszcze kwestia opieki nad dziećmi. Podobno piosenkarka i piłkarz mają zupełnie odmienne wizje przyszłości małego Sashy i Milana.

OHPIX/Bauergriffin.com/East News

Zobacz także: Shakira i Gerard Pique żyli w otwartym związku? Media ujawniają kolejne szczegóły ich rozstania

Reklama

Myślicie, że z czasem dowiemy się więcej na temat rozstania Shakiry i Gerarda Pique?

GTRES/G3 Online/East News
Reklama
Reklama
Reklama